Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Padající ručičky budíků [206]


Bern4u

Recommended Posts

Čau, setkal se někdo se závadou padání ručiček? Při prvních 15ti minutách jízdy mi na sekundu spadnou všechny ručičky budíků, jakmile je motor ohřátý, přestane to. Ručičky spadnou na nulu a pak se hned zase zvednou. Dělá to třeba jednou za tři minuty.

Díky

Peugeot 206 / 2002 / Automat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky!

Tak tenhle problém mám taky.jen možná trochu jinak.mě třeba půl cesty někam nejdou vůbec. :o až si z toho dělám srandu,že kdyby mě zastavili policajti,kolik že jsem jela,tak odpovím,že nevím :D

mám tento problém vždy když : 1.prší

2.ted,když je zima a hlavně vlhko.

tak prý to je v kontaktech,myslím,že mi kamarád říkal,že u převodovky,ještě se zeptám,jsou nějaké kabílky a ty prý mám vzít kontaktolem a mělo by to přestat.

já se ještě zeptám a kdyžtak vyfotím,ale nevím,jak to máš ty,já mám 406ku 1998.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky!

Tak tenhle problém mám taky.jen možná trochu jinak.mě třeba půl cesty někam nejdou vůbec. :o až si z toho dělám srandu,že kdyby mě zastavili policajti,kolik že jsem jela,tak odpovím,že nevím :D

mám tento problém vždy když : 1.prší

2.ted,když je zima a hlavně vlhko.

tak prý to je v kontaktech,myslím,že mi kamarád říkal,že u převodovky,ještě se zeptám,jsou nějaké kabílky a ty prý mám vzít kontaktolem a mělo by to přestat.

já se ještě zeptám a kdyžtak vyfotím,ale nevím,jak to máš ty,já mám 406ku 1998.

No jestli mas 406ku tak na 95% je tvuj problem studene spoje,taky jsem to mel nedavno jsem to opravil,to musis vyndat budiky a rozebrat je do mrtě... potom tam uvidis takový tyčky a ty na mistech kde jsou zapájený,tak tam to bude popraskany,staci to vzit pajou a pridat novej cin a je to :) navodu je tu spoustu.

[upravil dne 12/12/10 10:29 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mu padají všechny budíky tak bude studeňák někde v napájení přístrojovky což může být v kenektoru nebo na plošném spoji budíků,vyčistil bych konektor,konektory (podle roku výroby) a pak opatrně propájel plošný spoj kde jsou samice konektorů,dá se to i horkovzdušnou pistolí ale musí se opatrně aby se něco co nemá neroztavilo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto same mam iba pri rucicke ukazovatela rychlosti...ostatne fakcia ale rucicka rychlosti spadne a potom zapne a zachvilu zase spadne...cidlo na prevodovke? alebo nieco horsie? a je mozne ze u 206-stky zacne svietit rezerva ush pri stvrt nadrzi? vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...