Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s dennym svietenim KEETEC DRL 16


DERT123

Recommended Posts

zdravim .... mam problem s dennym svietenim .... namontoval som denne svietenie ....vsetko fungovalo ako malo .... asi po 14 dnoch zacalo blbnut tak ze zacolo blikat ... skontroloval som napojenie vsetko bolo ok. az nakoniec prestalo fungovat vypinanie pri zapnuti parkovacich svetiel ... dal som ich na raklamaciu ... reklamacia uznana dostal som nove svetla ... dnes zapojene a zas ten isty problem denne svetla nezhasnu po zapnuti parkovacich svetiel ... :myslim

[upravil dne 11/12/10 16:08 DERT123]

[upravil dne 11/12/10 16:15 DERT123]

[upravil dne 11/12/10 16:48 DERT123]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz si pocul o tom ze elektronika v 407cke je zivot sam o sebe?:-) napr. ze to dost blblo so stieracmi a tak?;-)

ako napisal prema , skus inu resp poriadnu \"znacku\" (hella, musketier atd)... pripadne napis co to su za svetla, mozno ma niekto taky model, lebo ani to si neuviedol co za vyrobcu model, a teda je takych noname dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě.....mě se vůbec denní světla na autech namontované někde v narazníků či někde jinde nelíbí..........Vždyt 407mička je krásná když svítí.......a co vlastně ušetříte denním svícením???? to nějak nechápu a nikdy sem to nepochopil......

Bych chtěl vědět v čem a kdy se vám těch 1200 - 1500 kč vrátí

[upravil dne 11-12-10 17:26 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to nemyslel ani z dizajnerskeho pohladu ako z kvalitativneho... ked by som si mal rozmysliet ci mi taketo \"lowcost\" denne svetla mozu (nemusia...) znicit riadiacu jednotku stieracov ako priklad , tak neviem ci by sa mi to oplatilo...

a ked by som mal nieco take montovat tak zvolim naozaj kvalitu, kde to mozno niekto naozaj testoval s tymi autami:-) nepredpokladam ze to v cine niekto s 407ckou testoval co i len minutu a nie to dlhodobejsie....

jedina skoda ze musketier nedal na stranku obrazky s 407ckou , myslim ze oni si dali aspon kusok zalezat aby to dobre vyzeralo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...