Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otackomer 205 1.8 XRD


Cepak

Recommended Posts

Zdravim chlapi.

Mam takovy dotaz. Dneska sem sehnal otackomer z 205 nejspis benzinovy. Je do 8 tisic. A chtel bych se zeptat kde je tam presne cidlo na ten otackomer.Uz jsem to hledal na foru a porad jsi nejsem nak jistej.Nakej snimac sem tam nasel jde primo od setrvaku a je to 4 konektor a jdou do nej pouze 3 kabely.Tak jsem chtel nak poradit. Diky moc!Cepak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsi dobře,čidlo na otáčky je přesně tam jak píšeš ale obávám se že ti benzínovej otáčkoměr bez nějakých úprav na D nepojede,je lepší sehnat Dieslovej otáčkoměr.Nejlíp sehnat celý budíky,dávaly se do 309 ve 205 byly jen u TD a těch bylo hodně málo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že jo,nejsu si uplně jistej jak to má být zapojený ale z toho čidla by měl jít jeden na kostru a jeden jako signál otáček a ten se zapojí na budíky na drát číslo 112

Kaplička mě nepřijde jako nedostatkový zboží spíš sehnat v dobrým stavu,většina jich je někde mírně nalomených,zkus se mrknout na nějakej citroen club a sehnat budíky z BXka z dieslu ty jsou podsvícený a mají D otáčkoměr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...