Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KN nebo Green?


švícko87

Recommended Posts

Zdarec peugeotáci. Chci zkusit bavlněný ( pratelný ) filtr.Budou vánoce... :D I tak trochu ze zvědavosti,jestli se \"něco\" změní... Máte někdo zkušenost s KN,nebo Greenem,nebo jakoukoli? A myslíte,že ceny kolem cca 1800,- Kč jsou adekvátní?Anebo kdyby někdo měl nějakou pěknou webovku s dobrejma cenama. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rozdiel medzi green a KN je akurat vo farbe materialu a v tom že KN je z japonska a GREEN je z francie tušim (ale neni som si isty).....cenovo a kvalitovo su na tom skoro ronako takže je to viac menej jedno...potom je ešte SIMOTA Racing ta je zase modra a tušim z italie a je kvalitovo jak KN nebo green ale o neco lacnejšia ale nie o moc.......

a rozdiel u panelovych (do airboxu) filtroch rozdiel poznáš akurat vo vyčšich otačkach že sa to lakšie toči a potom možno ešte trochu na spotrebe maximlane neake deci dve dole pri normálnej jazde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K&N mam v motorke, GREEN v aute ;)

Nedokazem posudit ktory je kvalitou lepsi alebo co...oba sa mi zdaju rovnake.

Aj v aute aj v motorke to vyzera ze idu lepsie do otacok, predsa asi to prudenie vzduchu je troska ine ako cez papier....ale ze by to bol nejaky strasny rozdiel povedat nemozem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolí mě záda. V televizi ukazují Kosmodisk a lampu s léčivým světlem Bioptron. Nevím který z nich je lepší, tak jsem si objednal obojí. Z lampy mám červenou kůži a z Kosmodisku podlitiny. Ale určitě to stálo za to. Mám pocit že to funguje. Dřív jsem měl při chůzi po schodech takové bolesti páteře, že jsem si musel v druhém patře dát pauzu. Teď vyběhnu do šestého jako srnka, protože se nemůžu dočkat až sundám tu kokotinu co mě dře spáléná záda do krve. Jsem šťastný, výrazně se mi zlepšila pohyblivost.

Dnes mi řekl doktor, že je to na hovno.

Mám depresi. Přece jsem nevyhodil tolik peněz zbytečně. Doktor je debil. Těmhle věcem nemůže rozumět. Netuší jaký mám pocit z používání těchto moderních zázraků.

Moje auto moc nejede. Na internetu nabízejí filtry K&N a GREEN. Nevím který znich je lepší. Objednám si obojí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikto netvrdi že len filtrom zvyši vykon, ale uznaj že aj tebe sa bude lepšie dýchať ked budeš mať na na halve natiahnute bavlnene vreco ako keby máš papierove vreco........auto vyžši vykon nebude mať ale pri väčšom namahani(väčšie otačky) tak bude sa mu lepšie dýchať a pojde ochotnejšie do otačok ako s papierovim lebo bude mať dostatok vzduchu a nebude ho dusiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu kupovat pratelný filtr (vložku) do motorky už jen z důvodu, že noname druhovýroba stojí polovinu co např. K&N a originál Honda vyjde zhruba stejně jak K&N... :D

Do sériového auta je to otázka, tam stojí neorigo filtr 300? .. to bych to raději měnil každý rok... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...