Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Help: Divny zvuk po vyonutí motora...


ado7980

Recommended Posts

Mám takýto problém, ked vypnem motor vytiahnem kluc a idem von z auta niekde od motora pocujem este cca 10 az 20 sekund taky divny zvuk ako ked ide elektrika cez trafák alebo ako keby sa tocil nejaky motorcek... uz som vtedy aj hned odpojil bateriu a ten zvuk stale pocut tych 10 - 20 sekund. Predtým mi to nerobievalo teda aspon som si to nevsimol. Povodne som myslel ze to moze byt cerpadlo nafty ze este dotahuje naftu ale tak dlho cerpadlo nikdy netaha a hlavne nie bez bateriu... neviete co by to mohlo byt??? Moze to byt lopatka turba alebo co??? Prosim ak niekto vie tak dajte vediet co s tym lebo sa bojim ze mi nieco odide :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Ahoj kluci,

najde se někdo,kdo by mi poradil nebo se už setkal s tímto zvukem? 

Po vypnutí zahřátého motoru slyším tento zvuk,ale je to nepravidelný jev. Spojka vč. dvouhmoty byla měněna. Před výměnou jsem to nepozoroval. Zvuk se ozve bez ohledu na to, jestli je sešlápnutá spojka nebo nikoliv.

Máte nějaký tip nebo radu?

Můj tip silenbloky, ložiska na klice. To by možná vysvětlovalo to, že to děla za tepla když se změní viskozita a olej je pak řidší, tak nevymezí vůle tak jako studený hustý olej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...