Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rolovací Kolečko


Zdenda-406

Recommended Posts

Radku instalačni CD k tomu nebylo!Myška byla samotná.Restart jsem udělala pořad nic prostě nefunguje:myslimDavid-Ovladač jsem stahnul a nainstaloval a restartoval PC a nefunguje:myslimTo ji mám jit reklamovat nebo v tom je jiný zádrhel???

[upravil dne 10.12.2010 22:13 Zdenda-406]

[upravil dne 10.12.2010 22:13 Zdenda-406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku ten stejny ovladač ze stejny stranky jsem stahnul a nefunguje.Odebral jsem ovladač a znovu jsem ho nainstaloval a retartoval a vubec nefunguje to rolovací kolečko.Zkoušel jsem to i bez ovladače a taky nic.

To kolečko funguje jenom na zmačknutí,ale rolovaní nefunguje.Jo a píše mě to pořad že tohle zařizeni nebude fungovat správně.Tak já nevím co s tím je,ale ta myška mě bude na hov.. když ji nefunguje kolečko.

Je toteda na reklamaci nebo neuspěju???Dnes je koupená.

[upravil dne 10.12.2010 22:37 Zdenda-406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív instalovat ovladač, pak teprve připojit mouse.

Tohle platilo snad jen u 98/98SE nebo ne? Mě zatím XP sežraly skoro všechno krom telefonů...

Mno... mě některý HW toto vysloveně vyžadují. Připojení bedz nainstalovaných ovladačů mívá za důsledek instalaci jakýchsi uni ovladačů, které zdlaeka ne vždy jsou kompatibilní s daným HW. Pak se to fakt špatně opravuje. Není to složité, ale musí se vědět, jak na to.

Nemusí to tak být vždy, leč rozhodně, pokud to výrobce předepisuje, tak to dodržuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou mě to takhle taky zlobilo, samo se to nechytlo, ovladač nepomohl tak jsem normálně ručně změnil ovladač na Microsoft InteliMouse a začalo to chodit.
Něco takového mě taky napadlo. Někdy bývá u nastavení mouse kolonka něco jako \"Povolení kolečka InteliMouse\". Nebo tak nějak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...