Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje skusenosti s 3008, Vase?


TiboG

Recommended Posts

Nemám v plánu to kupovat, spíš mě zajímalo zda se s tím někdo střetl, mě budou ta klasická světla stačit najezdím kolem 10t. km ročně a v noci minimum a pokud ano tak do práce a to je provoz tak dálkové ani nezapnu.

Upraveno uživatelem Jarin011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
V 13. 8. 2018 at 16:29, davtom napsal:

Akú motorizáciu máte? V prípade benzínu ako je na tom váš tátoš so spotrebou oleja? 306 tisíc je podľa mňa už dooosť slušné.

Sory že odpovedám neskoro ja sem moc nechodím.Mám 2.0Hdi 110kw a spotreba oleja uplne minimálna.Nedolievam ani kvapku od výmeny do výmeny a podla mierky to klesne minimálne.Už mám 317000km a zatial všetko ok akurát mi začali slabo striekat ostrekovače tak to teraz riešim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja mám benzín 1.6 THP 115kW, takže tam to bude odlišné so spotrebou oleja. Ja nemám ani z polovice nabehané toľko čo vaše, no zaujímalo by ma napr pri koľkých km ste menili veci ako tlmiče a tak, proste tie spotrebné veci? 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak môj má aktuálne nabehané 129 250km cca. a brzdy som menil predné komplet obloženie + kotúče na 108 000, zadné iba obloženie pri 126 000, ostatne len nejaké tie drobnosti ako tyčky stabilizátora, guľové čapy a pod. čo na naších cestách asi výnimkou nie je. Rozvody zatiaľ pôvodné aj keď 1.6 THP je na nich náchylný, uvidíme koľko vydržia :) Ďakujem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Tak dnes je to 10.let, co jsem si dovezl tuto káru.  Zatím celkem v pohodě, běžná údržba, jednou výměna destiček, kotoučů, displej autorádia a anténa.

I tolik pomlouvaný motor VTi prodělal za tu dobu jen výměnu vodní pumpy vloni. Najeto 124tis. km. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...