Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kdy policie požaduje focení?


Michael coupé

Recommended Posts

ahoj,dnes jsem byl podat vysvětlení na policii a po odchodu mě vyšetřovatel volal ,že ještě by mě potřeboval vyfotit atd.. ,že to je běžná praxe

podal na mě tr. oznamení kluk,že jsem mu měl dát pěstí

docela zajímavě prý jsem mu dal pěstí a pálit ho cigaretou u sebe doma.

má na to svědka,kamaráda co u něj býdlí,ale kamarád řekl,že slyšel něco jako facku přes dveře,ale dveře tam nebyly :-) , oba poživači navykových látek a oznamovatel po lečení na klinice pro mentálně choré.

.ale to focení mi přijde mi to divný

máte někdo nějakou zkušenost nebo rada? upřímě se mi tam vůbec nechce

[upravil dne 10/12/10 18:23 Michael coupé]

[upravil dne 11/12/10 20:08 Michael coupé]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drsný otázky. Ze kterého stromu jsi slezl? To víš, že nemusíš - policista si jen tak kecá a ty si můžeš dělat co chceš. :roll

Přečti si Zákon o Policii ČR (273/2008 Sb.) a ušetříš (nám) mnohé další otázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drsný otázky. Ze kterého stromu jsi slezl? To víš, že nemusíš - policista si jen tak kecá a ty si můžeš dělat co chceš. :roll

Přečti si Zákon o Policii ČR (273/2008 Sb.) a ušetříš (nám) mnohé další otázky.

z toho co jsem se tam dočetl,tak jen placa jelikož já prokázal svou totožnost dotatečně,jsem obviněň ze spáchání deliktu v odstevci 1. jako přečinu a mou totožnost jasně znají všichni zucastneni . Pokud to dobře chapu měl by mi říct proč to chce a vyzvat mě k tomu z nějakého důvodu § 63 - 65 ....

,ale jak říkám prokázal jsem se dostatečně , je to tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokud by mi to nedali oficiální cestou na papíře doporučeně do vlastních rukou, tak bych na to kakal, je to stejný jako když přijde pokuta z Litoměřic, v normální obálce normálně do schránky..... taky sem to zahodil a čekal na obálku z proužkem..... už je to rok a půl a nedorazila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z toho co jsem se tam dočetl,tak jen placa jelikož já prokázal svou totožnost dotatečně,jsem obviněň ze spáchání deliktu v odstevci 1. jako přečinu a mou totožnost jasně znají všichni zucastneni . Pokud to dobře chapu měl by mi říct proč to chce a vyzvat mě k tomu z nějakého důvodu § 63 - 65 ....

,ale jak říkám prokázal jsem se dostatečně , je to tak ?

Jak psal \"Peta\" - jedná se o identifikační úkony, které se neprovádí ani tak podle zákona o PČR jako podle trestního řádu. Pokud tě vyzve a poučí o následcích neuposlechnutí výzvy, tak stačí výzva ústní, není třeba písemná forma s červeným pruhem. Další věcí je, že se provádí tedy fotografování, měření a také daktyloskopování (snímání otisků prstů), bukální stěr (DNA) a možná ještě další věci (nejsem kriminalistický technik, tak jsem možná na něco zapomněl), ale důležité je, že se mohou tyto údaje evidovat pouze po dobu trvání vyšetřování případu. Pokud se potvrdí, že jsi nevinný (pravomocným rozsudkem soudu), tak musí všechny tyto informace z identifikačních úkonů zničit. Pokud budeš usvědčen a potrestán, tak bude situace jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za :xvul

wooody: Pak ale přijde obálka od někoho třeba ze Strakonic nebo z Ostravy, abys zaplatil 24000,- Kč s tím, že 6500,- je odměna pro exekutora. Na tohle bacha...

a jak mi dokážou že mi nějaká pokuta přišla?? já sem nebyl s ničím seznámen a ničem informován, tu obálku mi mohl kdokoli ze schránky yyndat, takovádle věc se posílá do vlastních rukou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...