Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oko na tažení auta.


Wensdy

Recommended Posts

Nemáte někdo navíc to šroubovací oko na tažné lano?

Včera mi auto vypovědělo službu a ke všemu když jsem ho chtěl nechat odtáhnout tak to oko ruplo a nic jsme neodtáhli. Navíc včera večer chumelenice jako kráva do toho všeho ... no paráda.

Jestli se nám to povede nějak odtáhnout tak jsem potom zvědavej co s tím bude. Předem se hrozim :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybodni se na OKO a na lano vůbec. V tomhle počasí je to sebevražda - zboříš svoje a ještě toho co Tě potáhne. Nalož to na plaťák. Sice to asi nebude zadarmo, ale určitě míň než zmačkané plechy.:myslim Nicméně je to jen rada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FrantaCV :

To já jsem to oko potřeboval právě k naložení na odtahovku.

Táhnout skoro dvoutunový auto na laně v tomto marastu jsem opravdu nechtěl.

Nemáte ho někdo navíc plonkový?

bajza206 SW :

Taky jsem se divil že ruplo. Myslel jsem si že je to takovej materiál že na něm to auto můžu oběsit. Stejně ruplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja měl taky ve předu zalomene oko to zase muj předchudce rakouskej zdupal...takže nosnik dolu a osvrtat a vzadu jsem pro jistotu projel zavit take a dal do něj vazelinu.jo jen tak mimochodem Wensdy:je tam klasicka M12 zavit tak si udělej z kulatiny nebo ze zavitove tyče oko a je to ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plaz :

To moje oko si už taky nějaký tažení zažilo. Proto nechápu proč zrovna teďka prdlo.

Únava materiálu, výrobní vada....

Nicméně na plaťák se dá natáhnout předkem i zadkem, buď za tažné - pokud ho máš - nebo vlečné oko - to je přece vařené na pevno alespoň já ho mám na fest.

P.S. Už jsi ho dostal domů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plaz :

To moje oko si už taky nějaký tažení zažilo. Proto nechápu proč zrovna teďka prdlo.

Únava materiálu, výrobní vada....

Nicméně na plaťák se dá natáhnout předkem i zadkem, buď za tažné - pokud ho máš - nebo vlečné oko - to je přece vařené na pevno alespoň já ho mám na fest.

P.S. Už jsi ho dostal domů?

Jasně že by to mělo jít i zadkem napřed. Problém byl momentálně ale v tom že ono oko na tažení se urvalo a tímto vláknem jsem se poptával jestli někdo nemá navíc. Na 807 je jen jedno oko se závitem a to si buď našroubuješ dopředu nebo dozadu. :nevim

Druhý den. když přestala sněhová fujavice tak přijeli s odtahem znovu a hákem kterej někde zahákli to natáhli. Dostali jsme ho potom né domů ale do servisu kde teprve musejí zjistit co se děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...