Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kovový čerkot


jozef48

Recommended Posts

akurat je tomu dva dni, co mi ju jeden manik v Trakoviciach menil.....taaakze, ona ta potvora pracuje na podobnom systeme ako dvojhmotak...zjednodusene povedane, ti lietaju v urcitych dorazoch dve remenice, jedna od osky a druha cez ten sajrajt pohyblivy co drzi remen len sa tvaria ako jeden kus ....ak sa ten sajrajt vydere /vraj nevydrzi viac ako 150 000 km/ zacne to klepat jak kladivkom o nakovu,,ten zvuk je este pohoda, ale ked sa dorazy uplne zoderu a zacne sa pretacat, he, to je ine divadlo ...mne to prdlo na dalnici...skoro kolaps ja aj ty co boli v dosahu zvukovych vln,,,,,dobre, stacilo rozkose,,...teraz co sa tyka opravy :::cena novej origos je +-100 ecek a asik 1 hodka vymena, z teho 30min nasadzovanie klinaku /kua, ten nam dal/...dole prave predne koleso aj podblatnik pak je v celku fasa pristup..kluc 19 na dva nastavce a negdo mosi dat jednotku a stat na brzde, bo nepovolis remenicu....myslim ze 15 ockova je na sponuvak....LEN SI KUKNITE AKO JE VINUTY REMEN bo pak je to ina marurita...btw, na nudzovy dojazd sa da remenica zvarit, ale vraj ak sa zvarac trafi do osi, tak nou problem,,,ale na to by som sa nespoliehal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...