Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Při brždění táhne doprava.


Zkrat

Recommended Posts

Zdravím všechny. Mám P206 1.4i benzín, r.v. 2001 (bez ABS) a dnes jsem na dálnici zjistil, že když zabrzdím ve větší rychlosti (110km/h), tak auto táhne doprava. Když nebrzdím - jede rovně a i s puštěným volantem. Je mi jasný, že to bude asi něco z brzdama. Spíš se chci zeptat: kolik bude stát oprava takové srandy? Vím, že se to těžko odhaduje - dle toho co se bude měnit. Ale ať mám nějakou rámcovou představu dle dílů.... Vůbec tomu nerozumím :) (např. pokud to bude tohle tak...... ,-Kč, pokud to bude tohle..... ,-Kč). Samozřejmě si rád vyslechnu názory když to bude moct být něčím jiným. Mám fakt radost teďka před Vánocema... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může to být jen přidřenýma pístkama (válečkama vzadu), vyčistit a namazat--pohyblivost třmenů--,to se špatně píše,co s tím všechno může být, zajel bych na STK na válc. zkušebnu a tam ti řeknou,které jeto kolo (kola) a podle toho řešit...

Vánoce s tím nemají nic, když budeš jezdit v klidu, není problém, nemají všechna auta u nás perfektní souměrnost brzd :myslim

[upravil dne 10/12/10 15:39 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...