Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2x 405 & Audi S4 Avant


313Mihal313

Recommended Posts

michal michal..:bojim dobre vieš, že kapitál mi nechýba..v tom problém neni..ide len o to, že som ti ponúkol tolko, kolko som v danu chvílu bol ochotný ponúknuť.. nehovorím, že to auto nieje hodné toho, čo zaň pýtaš, skôr myslým, že plus mínus za tolko aj pojde..skrátka som to len skusil;)

a okrem toho dobre vieš, že dosť inklinujem k niečomu o kúsok novšiemu, ccco,:mrk čo je, mimochodom, tiež tvoja vina :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olala koho to tu nevidím :o si sa chitil môjho komentu coooo :D

Tak Nešpekuluj a ked chces tak ti ho dam ako pre teba o nieco lacnejšie ale nepočítaj,ze to bude veľká zľava alebo za toľko co si mi ponúkol ty :P

Alebo mas chrobáka v hlave s tej mojej OOOO ???:)

Fuuuuha neviem ci taku tu na SVK zozenies...jedine doviezť z vonku ale tak to by bola pálka po finančnej stránke :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, to že ma tu nevidíš neznamená, že tu niesom:)

tak, že si to ty tak tolko čo som povedal plus balík žuvačiek:D lebo \"pjetikilom\" dole to nespravíš:P

alebo to možme spraviť takto, dám jak pýtaš ale pribalíš aj signaturu:D

alebo mi pusti kružky:mrk:myslim(seriozne) lebo jak píšeš chrobák je:grr;)

myslím niečo novšie od Téčka, a to dám aj na svk..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze chodíš natajnasa :D

A kto tu hovoril o pietikile?:myslim

Haha zo Signaturkou by bola suma 5ciferna :P

Krúžky určite nepustím a za toľko co som ju kúpil by som ju určite nepustil nakoľko ide o luxusný kúsok ved vies v akom je stave :mad: dnes sa predala ta modrá zo svidnika a išla do CZ!!! Síce to bol old model ale bol to cuker ;) tu by ju aj tak si myslím nikto nekúpil :roll

Ja mam teraz chrobáka na RS4 :aút ale to by som musel predať aj OOOO a T16:roker

[upravil dne 14/2/14 19:06 od 313Mihal313]

[upravil dne 14/2/14 19:09 od 313Mihal313]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, na to aby som z času na čas kukol čo je nového, prihlásený byť nemusím..:myslim

ten o tej 5cifernej sume mi potom porozprávaš, ked nejbližšie dojdeš na kávu..ty srandista..:D

jj, kružky su v luxusnom stave, jak z fabriky a je mi jasné, že budeš chceť na mne zarobiť..by si si mohol už konečne zmeniť nick, navrhoval by som na LUCKY_BASTARD :D

jo, tu modru som si všimol, že už zmizla, nevieš za kolko išla?

tak RS4 sa ti zachcelo:mrk šak čo by ne:roker ked by si predal S4 aj T16 tak by bolo na tu červenu B5 čo je na predaj v BA ale keby si chcel niečo novšie, tak by si musel k tomu predať aj strecu nad hlavou a aspon jednu obličku, skor by som však povedal že obe:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty radsej sem chodíš inkognito :D

Jj neboj sa porozprávam a si myslím,ze to bude na dlhšiu debatu :)

Nechcem sa chváliť ale si myslím ze ked pojdeme tento rok na Worthersee tak budu pozerať Jaky \"cuker\" majú Slováci

Nad tym nickom porozmýšľam :D

Pfuuu neviem ani akú mala cenofku ta modrá ale tuším nieco okolo 6500€

Ta červená by mi uplne stačila :mad: myslím ze ju ma jeden chalanisko z euroscene ;) na novšie by asi nevyšlo :roll

Ale keby som predal obidve auta tak by zostalo aj na

nejaký ten upgrade ale to je hudba budúcnosti :roker

[upravil dne 15/2/14 21:29 od 313Mihal313]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavne do toho Worthu zožen nejaké fajne papuče, lebo s tými 17kami tam nikoho neohuriš:P

jo, tú červenú predáva jeden chalam zo sceny, kšeftuje s autami, podvozkami, vozí luxusne disky z madarska..

čo už si bol s pretekárom, ked máš eresového chrobáka, aj s upravami??:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, lambá, viem..zapožičané od denisa? jako na začiatok neurazia, ale časom príde dúfam niečo tučnejšie, aspoň nejaké ultralegg:mrkery

tá audinka je celkom gut, s4ka má vpredu 320 a vzadu 260mm brzdy takže zrovna \"kotoučky\" by som to nenazval, aj ked v tých 19kach to tak može na niekoho posobiť, je to v pohode. a šlupka pneu vyzerá tiež inak, hento je normálnych 215/35:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...