Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2x 405 & Audi S4 Avant


313Mihal313

Recommended Posts

Caute klubaci chcel by som sa predstavit nakolko som tu novacik a popisat par zazitkou s mojimi 405tkami takze na zaciatok asi takto na tieto auta ma nakazil moj otec nakolko vlastnil jednu 405tku 1989 1.9hladky diesel ktoru vlastnil 13rokov.Mne sa to auto strasne pacilo a vzdy som mu hovoril ze ked si spravim vodicak tak take auto chcem:mrk nuz co urobil som vodicak a otec mi kupil prve auto bol to peugot 309 1991 1.9D...ten sme potom po asi 5rokoch predali nieco sa dolozilo a kupila sa moja prva 405tka 1.9TD r.v. 5/1992

[upravil dne 31/10/12 19:21 od 313Mihal313]

[upravil dne 9/4/13 22:25 od 313Mihal313]

[upravil dne 11/4/13 23:01 od 313Mihal313]

[upravil dne 3/6/13 09:54 od 313Mihal313]

[upravil dne 12/1/14 09:50 od 313Mihal313]

post-31840-14109613976275_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miloval som to auto bolo komplet v elektrike (vlastne nie soferov spetak bol manualne ovladany) vela nepapalo akurat zralo olej lebo malo natocene na tachaci 210000km majitelka co som ho od nej kupil s nim chodila do rakuska do roboty a davala mu poriadne na frak a nejako sa o neho ani nestarala:grr hovorila mi ked som ho kupoval,ze staci len tankovat a jazdit

[upravil dne 10/12/10 12:46 313Mihal313]

[upravil dne 10/12/10 12:47 313Mihal313]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze potom prisiel ten osudny den 11.3.2010 6:38 rano posledny sneh co vtedy napadol rano som viezol moju priatelku do roboty a ked som sa vracal spat tak som isiel odtial ako je ten autobus...v zakrute ma to roztancovalo..ale na cistom lade neni sanca to zrovnat...a tu som to potom zaparkoval:grr keby si nasi pani cetari:bacha plnili povinnosti tak ako maju nemuselo to takto skoncit! Este aby som nezabudol prisli policajti a dostal som pokutu 50€ ze som neprisposobil jazdu povahe vozovky a to som isiel cez tu zakrutu 50tkou!!!Ale ze som nikomu neublizil ani sa nikto nezranil to ich nezaujimalo a ze ja som si pre neschopnost cestarou rozbil auto to ich nezaujimalo:bacha

post-31840-14109613977825_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa nastastie nic nestalo akurat som si trosku doskrabal ruky ked som vyliezal cez tuto malu dieru v spolujazdcovych dverach von...neni nic prijemne vysiet na pase ako netopier a cakat kym si cela karoseria sadne...poviem vam mal som strach ze ked budem liezt von cez tu dieru von tak to bude este sadat dolu ale nastastie sa nic take nestalo:)

post-31840-14109613978113_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto sa uz neoplatilo opravovat nakolko bola posunuta cela kasna a tak bohuzial putovalo na srotovisko do Senkvic ale nastastie som sa tam s nimi dohodol,ze si mozem vymontovat vsetko co z auta potrebujem a odovzdat len holu kasnu tak som sa pusti sam do prace a za necele 2dni som ho rozobral na komlet okrem plechariny keby som nahodou niekedy potreboval nejaky nahradny diel tak nemusim zhanat a kupovat:D

post-31840-14109613980496_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A potom som zacal pozerat vsetky internetove stranky a hladal dalsi ale novsi model 405 a narazil som hned na jeden bol to dovoz z rakuska od jedneho strsieho pana ktory o neho staral urcite s laskou lebo auto ma komletne orazitrovanu servisnu knihu az do posledneho kilometra:mrk cena bola sice dost vysoka ale ved posudte sami pridam par fotiek tak ako boli na internete:o

Skoro som odpadol ked som toto videl:o

Hned som mu volal ze ci by sme sa nemohli stretnut ze mam velky zaujem a na druhy sme sa stretli urobil som skusobnu jazdu a hned som mu povedal ze ho beri:potleskem

post-31840-14109613980761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to model 2/1995 komlet v elektrike aj obe spetne zrkadla(na mojom predchadzajucom som mal len soferove),spolujazdcove s cidlom na vonkajsiu teplotu,klimatizacia,airbag nechal mi tam aj radio ze ho nechce a dokonca v inzerate nemal uvedene zimne gumy ale ked som si isiel po auto k nemu domov tak sme vybavili vsetky formality kupno-predajnu zmluvu dal som mu peniaze a odovzdal mi kluce a pri brane ma este otocil zo slovami:vies co mam nove zimne gumy dam ti ich k autu aby si nemusel kupovat...pozeral som ako:o

post-31840-14109613981653_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...