Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2x 405 & Audi S4 Avant


313Mihal313

Recommended Posts

Cau,prosim te ty zrcatka ze 605 tam jdou bez uprav?to by tam mohli jit i ze 306 ty nejsou tak dlouhe jako 605kove.

Cau vitaj na klube vidim,ze si tu novacik:super

Tie spetaky treba dopasovat lebo maju uplne ine uchyty,treba vrtat nove diery a urcite budes muset pasovat aj tie z 306tky:papa ale tieto 605tkove vyzeraju na 405tke luxusne;)

post-31840-14109614514198_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Martan1

Jo to urcite vypadaj pekne,uz driv jsem o tom premyslel,protoze jsem mel jak 605 tak i 405.Tet uz mam jen 405 Mi16 a chystam prestavbu kastle na jaro,tak ze kupuji veci mracitka ofuky na okna uprava predni masky abych to uz mel vsechno,jen sehnat peknou plecharinu :-) copak kdyz by slo jen o vrtani tak to by slo,zalezi jak tam sedi ten venkovni kryci cernej plast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Martan1

Ještě myšlenka dat tam xenony,ale protože tomu nerozumím tak na to kašlu a hlavně nevím jak by to svítilo,protože je lomení svetla na skle a to xenony nemaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Martan1

Tak original Mi16 ma snizene pruziny tak ze to bych nechal cumak dole,jsou na to pekny jeste andelsky svetla a nebo jak na to delaj ve svetle dve kulate svetla,ale ty stojijou 17 tisic a delaj jeste predni naraznik ze ctyrma mlhovkama,ale to se neda sehnat.Jo a uz kupuji tedy zrcatka ze 605 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi z nicoho nic neslo dat spolujazdcove okno dolu,zaujimave na tom je,ze vcera vecer este fungovalo...stlacim tlacitko relatko v soferovych dverach cuka,motorcek tiez a okno nie a nie dolu a ani hore:( Takze mi neostavalo nic ine ako si dat monterky a pozret co s tym je...Zaujimave na tom je,ze vyskocilo lanko co taha okno dolu aj hore z vodiaceho kolecka...nechapal som...ale nakoniec sa to podarilo:super okno funguje tak ako ma;) som zvedavy dokedy:nevim

post-31840-14109614608043_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...