Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2x 405 & Audi S4 Avant


313Mihal313

Recommended Posts

Nasledne na to asi za nejaky tyzden som isiel do ivanky dat podla katalogu namiesat farbu ktoru som nasledne odniesol aj s kridlom kamaratovi do bernolakova nech mi to strekne.Za robotu nic nechcel ja som s tim nesuhlasi tak sme sa nakoniec dohodli ze mu kompletne natiahnem kabelaz a audiosustavu do auta...

Za 2dni bolo kridlo hotove tak som ho hned namotoval a vysledok posudte sami...

post-31840-14109613983731_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z motorom som zatial nerobil nic okrem klasickej vymeny oleja a filtrov,vlastne nie jednu zmenu mam povodny vzduchovy filter nahradila vlozka od Green Filter stala nieco okolo 55€ ale planujem ked budu peniaze nazvys kupit sportove sanie za 160€ na zakazku vyrobene pre tento motor od tej istej firmy

post-31840-14109613986502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze potom prisiel ten osudny den 11.3.2010 6:38 rano posledny sneh co vtedy napadol rano som viezol moju priatelku do roboty a ked som sa vracal spat tak som isiel odtial ako je ten autobus...v zakrute ma to roztancovalo..ale na cistom lade neni sanca to zrovnat...a tu som to potom zaparkoval:grr keby si nasi pani cetari:bacha plnili povinnosti tak ako maju nemuselo to takto skoncit! Este aby som nezabudol prisli policajti a dostal som pokutu 50€ ze som neprisposobil jazdu povahe vozovky a to som isiel cez tu zakrutu 50tkou!!!Ale ze som nikomu neublizil ani sa nikto nezranil to ich nezaujimalo a ze ja som si pre neschopnost cestarou rozbil auto to ich nezaujimalo:bacha

K té tvé nehodě. Cestáři nejsou bozi a tak nemůžou být v jeden okamžik na každé silničce, aby \"pan řidič\" mohl jezdit po uklizeném. Jak Ti řekli a správně ohodnotili policajti, za udržení auta na silnici je vždycky plně zodpovědný řidič - vidím-li, že je náledí, pojedu na úseku, kde normálně jedu 90 třeba 60, 30 nebo i krokem, vždycky ale tak, aby auto bylo řízené (ne, aby samo rozhodovalo, kam se pojede). Buď rád, že se nikomu nic nestalo a nesvaluj vinu tam, kde není - přiznej si svou chybu a to bude první krok k tomu, aby ten druhej mazlík neskončil podobně.

P.S.

Ta stříbrná 405ka vypadá krásně, ať slouží co nejdýl

[upravil dne 10/12/2010 17:09 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...