Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vysoká spotreba?


Ondrík

Recommended Posts

Taky mám karbec a taky to tak žere... v zimě je to holt horší... musíš dýl jezdit na sytič, takže na spotřebě se to projeví... já už teda dlouho spotřebu nepočítal, teď mám špatný i těsnění na ventilech, tak to žere i olej, možná i ta spotřeba stoupla... ale 8l/100 je na karbec normálka

(kdyžtak mám 1.4 1360ccm 47kw - kód motoru K1G, karburátor mám momentálně Weber)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak dajme tomu že by som splašil vstrekovanie z Peugeot 205.Ako to s tým je?Potrebujem vstrekovanie z motora rovnakého objemu?čo je trba vymeniť na aute? Bude treba to dať do servisu aby to napichli na počítač:D?alebo sa to dá spraviť aj doma na dvore?Prepáčte za toľko otázok:D ale keby na ne niekto poznal odpovede,poprosil by som ho aby sa podelil :roker ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dajme tomu že by som splašil vstrekovanie z Peugeot 205.Ako to s tým je?Potrebujem vstrekovanie z motora rovnakého objemu?čo je trba vymeniť na aute? Bude treba to dať do servisu aby to napichli na počítač:D?alebo sa to dá spraviť aj doma na dvore?Prepáčte za toľko otázok:D ale keby na ne niekto poznal odpovede,poprosil by som ho aby sa podelil :roker ďakujem

jj potrebujes vstrekovanie s toho isteho motoru (najednoduchsie bez komplikacii) a potrebujes to proste len prehadzat a natiahnut zvezok kablov novych na riadiacu ktoru si tiez budes musiet zobrat s toho druheho auta:) a na diagnostiku na pocitac to auto nedas... ale tieto riadiace jednotky maju autodiagnostiku co jest vyblikanie ak si o tom uz daco pocul :) ale to iba ak by ti chybove hlasky pisalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je pre mňa skvelá správa :) fakt si ma potešil ! aspoň o tom už mám aký taký obraz.Lenže čo ak nezoženiem to vstrekovanie z rovnákeho motora? a bol by z Peugeot 204 alebo z 405?:Dalebo niečo podobné?..nemôže byť z motora iného objemu? A ešte otázočka :) čo je riadiaca jednotka? je to ten panel ktorý je za poistkami pod volantom na lavo od volantu?Takže riadiaca jednotka a vstrekovanie musia byť z jedného auta OK:). díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí to být z TU3 motoru(1.4)... dá se najít v: 106, 205, 309, 306, 405, myslím i v Citröenech ZX, AX viz: http://en.wikipedia.org/wiki/PSA_TU_engine

Řídící jednotka je schovaná v palubce - když otevřeš velkej kastlík u spolujezdce, tak je vevnitř navrchu ještě takový plastový kryt, pod který se montuje ŘJ

Podle štítku na motoru si můžeš najít, jaký přesně typ motoru to je, pomocí téhle tabulky: http://www.205gti.com/techchassisnr.htm

Ale být tebou to radši svěřím do ruk někomu, kdo tomu rozumí:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...