Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čím topíte-petkama?


Haryk

Recommended Posts

mam sice elektro central , neni to nejlevnejsi ale jenom krapet drazsi nez plyn ,ale v cr se uspesne vymejva mozek plynem ,hlavne ze se el. prodava zapadnim sousedum za ponekud jinou cenu

topeni je ale moje zaliba :D , zacal jsem topit naprosto genialnim spusobem obycejnym hnedym uhlim v prohorivacim kotly ale odhorivaci metodou tj. zapaleni zvrchu a chrochtam si blahem :D ,minimalni kour z komina !!!,zadny dehet , kotel by se nemusel ani cistit

[upravil dne 10.12.10 10:45 AM pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ústředním topením, zrovna dneska byla paní odečítat měřáky. Akorát ten suchej vzduch nesnášej moje masožravý kytky. Nemáte někdo nějakej nápad, jak jim pomoci?

Jasně, mám. Kup jim kuchařku pro \"Vegetariány\".

Pak přestanou být masožravé, a suchý vzduch jim nebude vadit.

pouhý vtip:

\"Koupila jsem si papouška a po 14 dnech stále nemluví! :(

Jen vesele skřehotá.\"

\" Tak to je asi hluchý!\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tu zas... :-/ Když jsem roztápěl pyrolýzu a kotel byl studenéj a to jsem v něm topil dřevem a peletama (slisovaný dřevěný piliny a hoblovačky) tak to čudilo jak aurora a lidi si mysleli,že pálím petky a jiný svinstvo.. Hold každéj studenéj kotel kouří.. Ale to prostě lidem NEVYSVĚTLÍTE !!! A ted máme kotel ATOMA a v něm topímě opět dřevem a peletama a ten kouří o něco míň a taky násypka vydrží o x hodin méně...Takže topíme dřevem a čistým dřevěným slisovaným odpadem ze stolárny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja chci topit dřevem v krbovkach do akumulační nadrže- takže naplno a bez kouření do okolí, jako záloha je plyn, automaticky se zapne až vychladne nádrž.

celej vtip s topením na pevný je v instalaci aku.nadrze, pak kotel jede naplno a ma teply spaliny, ktery se neválej po ulici a doma je teplo i ráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...