Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojeni vyhrivani sedačky 406


Kotis

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner
zdarec, nevi někdo poradit se zapojenim pro vyhřivani sedaček,nemam to ve vybave ale draty jsou natazene ve stredovem panelu sehnal sem origo spinače a zacvaknul na konektory dodal sem pojistku a stale mi tam nejde proud

někdo tu psal že pojistka je v motorové části..tam si jí dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptám se úplně blbě, po stisknutí spínače, se ti tozsvítí oranžová kontrolka na spínači? Předpokládám, že jsi dodal vše origo...... Jestli ne, nejde ti šťáva do přívodu, jestli svítí, a přesto nehřeje, nejde ti šťáva skrze spínač (proměřit voltmetrem) nebo máš přetrhanou výhřevnou dečku (častá závada u nekožených potahů, stačí, aby někdo klekl nebo se opřel pěstí o sedák a je vymalováno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

obnovím téma, Mám origo vyhřívání sedaček, zkoušel jsem ho zapnout spínače se rozsvítí, ale sedačka nehřeje. Za jakou dobu bych cítil, že to topí? A případně poradil by někdo kam všude sáhnout, nebo jak poznám, že jsou přetrhaný ty dečky? Na zimu by se to celkem hodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je potreba sahnout po ohmetru a zmerit na konektoru pod sedacku (tusim, hneda barva) zda maji decky nejaky meritelny odpor, v pripade nekonecneho odporu je decka prelamana, v pripade nuloveho odporu zkratovana (ale to by vyhodilo pojistku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

mam taky dotaz pod pojistkovnici nad pedalama je patice s draty a neni tam zacvakle rele patři to pro ten výhřev sedadel? nemam to titiž ve vybavě ,kdyz tam dam patřične rele tak mozna i prijde proud k spinači co jsem tam dokoupil ,nevi někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...