Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugot 407SW 1.6Hdi nebo 407SW 2.0 Hdi


Miru3

Recommended Posts

Dobrý den

Prosím o rady odborníků.Jsem vlastníkem 406SW a ježíšek přinese 407SW .Jaký doporučíte motor 1,6 HDI,nebo raději 2.0HDI.Prosím o srovnání obou motorů proč ano a proč ne.

ps.ještě musím upozornit že z 90% stím bude jezdit mamina.Ja jen někdy:aut

Děkuji za srovnání a vaše názory.

[upravil dne 9.12.2010 22:27 Miru3]

[upravil dne 9.12.2010 22:28 Miru3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepredpokladám tu nejakú búrlivú diskusiu, už to tu bolo...

Jediné, čo Ti môžem odporučiť, pokús sa o skúšobné jazdy na obidvoch a urob si názor sám...

Je tu hodne spokojných majiteľov 1,6HDi (vrátane mňa) a je tu hodne majiteľov 2,0HDi, čo im ani ten motor nestačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak si pohodovy jazdec a mas prevazne rovinu tak 1.6 ti bude v pohode stacit ...som jej vlastnik...a bude ti jazdit za 5 litrov, ale ak mas vacsie naroky a narocnejsi teren, tak by som volil vyssiu kubaturu....ako tu uz niekto pisal--naj je vyskusat.... nech sa rozhodnes akokolvek, prajem vela stastnych kilometrov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aku motorizaciu mas 406break? ak 2.0 hdi 80kw, tak viac menej 407 bude rovnako ziva/leniva ak nebudes mat moc vysoku vybavu, pretoze tam potom dost stupa vaha toho auta v neprospech 1.6tky.

mal som 406 2.0 hdi 79kw, teraz 100kw 407 a je to kus lepsie... vdaka viac konikom mam aj kapanek nizsiu spotrebu oproti 406 so slabsim motorom rovnakeho objemu (hybem sa dost v meste).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...