Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

benzin-nafta-zdražení


Haryk

Recommended Posts

vcera jsem jeste nabral 20litru N95ky za 29.50, to mi tak na 8000km (do jara) vydrzi, do ty doby snad zlevni :D

a jak koukam na web-stranky te pumpy, kde jsem tankoval, taky zdrazili od vcera o kacku, tak to me tesi, ze jsem to jeste stihl :)

[upravil dne 9/12/10 20:26 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj LPG taky zdrazuje, ale tam kde tankuju zatim nastesti ne, ale uz jsem dneska na cestach taky videl silene ceny 17.30 apod, to kdyz jsem jel kolem, tak nedrzet se volantu, asi upadnu. Zatim tankuju za 13.90. Na zimu LPG vzdycky podrazi, pac se prechazi na zimni smes, kde je jinej pomer propan/butan, ale loni ani predloni to nebylo zas tak drasticky, nejvic bylo asi 15,10Kc/l

Jinak ja na benzin vicemene nejezdim, v zime ho palim jen v bufiku a teplej motor uz prepne hned na LPG, az jsem si rikal, ze by tomu Webastu stacila i N91cka :) ale obcas preci jen popojedu kousek se studenym motorem na benzin (kdyz se nevyplati predehrivat) tak jsem dal 95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako zdražení mě překvapilo, tankuju vždy jen jednou měsíčně plnou po výplatě(cca 65 litrů nafty) od září nejezdím služebky :grr , poslední tank byl za 29,4 Kč a teď 31,7 Kč. Je to o to víc důvod jezdit nakupovat do Drážďan a tankovat tam, vyjde to na stejno a pivko maj v jejich krámech levnější :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...