Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Péče o kůži


Charlie 607

Recommended Posts

Okrem bežnej údržby ako napr.spreje špeci na kožu určené a včelí propolis nakoľko tá moja koža je čierna,tak v letných mesiacoch predné sedadlá prikrývam uterákmi,ono totiž keď je auto na slnku,zohrejú sa na neuveriteľné teploty,keď pomaly treba 5 min vetrať aby sa do nich dalo sadnúť . Zadné sedačky sú v pohode , keďže na zadných dverách mám fólie , takže priame slnko je to čo tej koži vadí najviac a potom praská .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okrem bežnej údržby ako napr.spreje špeci na kožu určené a včelí propolis nakoľko tá moja koža je čierna,tak v letných mesiacoch predné sedadlá prikrývam uterákmi,ono totiž keď je auto na slnku,zohrejú sa na neuveriteľné teploty,keď pomaly treba 5 min vetrať aby sa do nich dalo sadnúť . Zadné sedačky sú v pohode , keďže na zadných dverách mám fólie , takže priame slnko je to čo tej koži vadí najviac a potom praská .

hold jsi si pořídil špatné sedačky co neklimatizují ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Já na kůži patlám Turtle wax platinium series - essential leather cleaner conditioner a je to ok. Oproti předchozímu, co jsem používal předtím to skoro vůbec neklouže. Předtím to bylo jako na klouzačce. Jo a na plasty ArmorAll protectant lesk a je to zatím to nej co jsem našel. Dělal jsem si test na zadních dveřích, proužky a po 14 dnech byl jednoznačně nejhezčí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistý pokud možno bílý hadr, aby na něm byla vidět špína, že to jde dolů a pouze přípravek na kůži. Je to většinou X v jednom. Vodu nebrat. Možná pouze kopřivový šampon a vlhký hadr. Alespoň takhle se dala čistit kožka z ovce aniž by ztvrdla. :D

Teď se dívám na ten ArmorAll, že to je i na kůži. Ale nemám nic tak špinavého,abych to zkusil.

Indulona? Tak možná na boty. U sedačky bych měl strach aby se nenatáhly nitě.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já koupil Sonax Profesional a zatím spokojenost, je to pěna, nastříkne se na kůžu rozetře a po pár minutách se rozleští. Kůže v autě zmatněla a vůbec neklouže a vypadá perfektně. Jen mi tam chybí to provonění kůží, takže až budu kupovat někdy příště zkusím ten Sonax nano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...