Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střešní nosič?


P607Olda

Recommended Posts

Antired:)Kolik tě vyšel ten nosič na kouli a kolik tam dáš kol? A co tam daváš kromě kol?

mam toto:http://allegro.pl/bagaznik-na-3-rowery-uchwyt-rowerowy-thule-9503-i1346610625.html

vysel tak na 4 tis... neni to nejnovejsi model a taky jsem si ho musel upravit, protoze i kdyz se da odklonit, neotevres 5 5dvere. Tak jsem to poladil at se to odklapi vic a nemusim shazovat kola. Muzes tak klido misto kol polozit neco a prikurtovat, nebo thule ma takovy box ktery dokoupis a upevnis na nosic.

Je to na 3 kola ale mam dve decke male, tak to 4. tak proste pripnu k nejakemu kolú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale nahoru to neda uz vubec.... i chlap ma problem hazet 4 kola na strechu , na tak vysoke auto

Ale chlap co si koupil 5008 nemůže mít žadný problém dát věci na střechu.:D

5008 si kupuji jen pořádní chlapy a ženy (ať nejsem umlácen) :mrk

Nebo se pletu:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som strešný nosič dostal priamo od predajcu zdarma ako kompenzáciu za zmrvenú inštaláciu USB boxu. Originál stál u nich cca 120€ - verzia na strechu s okrasnými lištami.

netuším, či je nejaký cenový rozdiel na bežnú strechu

teraz som si k tomu zadovážil ešte strešný box Thule Atlantis 900 - dĺžka 235, šírka 90, výška 46 cm - celkový objem 650l

najprv som sa bál, že to bude príliš veľké, ale na aute to vyzerá perfektne a zbalím do toho 6 ľudí v zime aj v lete.

vo februári to pojdem prakticky otestovať do Álp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale nahoru to neda uz vubec.... i chlap ma problem hazet 4 kola na strechu , na tak vysoke auto

Ale chlap co si koupil 5008 nemůže mít žadný problém dát věci na střechu.:D

5008 si kupuji jen pořádní chlapy a ženy (ať nejsem umlácen) :mrk

Nebo se pletu:roker

:Dmno, muzes t zkusit... chi chi...

to nandavat nahoru...:) ale nechci nikomu nic vnucovat... at s to kazdy udela podle sebe... za me: box na strechu v klidu... kola uz hur...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dopad jsem tak že jí mam prořízlou a nemužu s tím udělat vůbec nic... Vztek už mě přešel a nemam vubec žadnej elán pokračovat v nějakým domáhání se spravedlnosti... Prostě si to někdy na vlastní naklady necham opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopad jsem tak že jí mam prořízlou a nemužu s tím udělat vůbec nic... Vztek už mě přešel a nemam vubec žadnej elán pokračovat v nějakým domáhání se spravedlnosti... Prostě si to někdy na vlastní naklady necham opravit.

no... sere pes na sedacku... zivot je moc kratky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Včera jsem si pročítal AUTOTIP a je tam test 5008. Už s ní najeli 15000km, tak tam jsou jejich poznatky a postřehy a musím říct až jsem se divil jak jsou kladné. \"A mimo jiné tam zjistili že je rozdíl ve střešním nosiči pro klasickou střechu a pro panoramatickou.\"

Jen negativně hodnotili velkou spotřebu kapaliny v ostřikovačích, tak jsem si vzpoměl zde na forum a jestlipak oni vědí že mají i ostřikovače světel na tom testovaném autě.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...