Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak to bude u vás?


Recommended Posts

se vsadíme... daj zase mrazíka a popelnici? Jinak tohle budou druhý vánoce o samotě. Oba rodičové budou v rachotě sloužit pohotovost, přítulka už nepřítulkuje, tak zase skončím v nějakým nonstopáči jako minule, fakt super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se vsadíme... daj zase mrazíka a popelnici? Jinak tohle budou druhý vánoce o samotě. Oba rodičové budou v rachotě sloužit pohotovost, přítulka už nepřítulkuje, tak zase skončím v nějakým nonstopáči jako minule, fakt super
tvuj prispevek je tak smutny, ze jsem te malem pozval k nam;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík, ale tím se musím prokousat sám, nějaký kámoše ještě zaplaťbůh mám, snad bude dobrej aspoň Silvestr. Mohl by se vyvést. Ten minulej byl taky o samotě, vlastně ne, byl jsem na tomhle fóru a měl jsem zde první příspěvek roku 2010 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vánoce a svátky miluju,i když budu chodit do rachoty,svátky si prostě užiju,to zaberu celou kuchyň a nikoho tam nepustim:D a budu vytvářet dobroty ,píct a smažit a vařit a baštit:D

nejkrásnější, a na to se těšim nejvíc,když se rozdávaj dárečky a vidim jak dětem svítěji očička,to mě vždycky dostane:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sa na vianoce tesil ale tento rok ani nie. zasa doma u rodicov s ktorymi pohoda nieje nikdy. ako tu uz niekto pisal - přítulka už nepřítulkuje - tak to bude u mna take smutne. najradsej by som siel do prace aspon by som dovolenku usetril na leto ale sak ani roboty neni. tak sa nejak preflakam.

inac darceky uz fakt nie. len priatelke som kupoval aj to len drobnost. vianoce pre mna su o tej pohode, rozpravkach, filmoch, žranici a chlaste a vsade same zvonceky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to trénujeme 20 let, už to umíme.

10 lidí, tedy my, švagrovi a babička s dědou

40 řízků: kapr, kuře, vepřové

5 kg bram. salátu

1/2 l slivovice s medem

asi 100 dárků

6 zpěvníků s koledami, kytara, klavír

A od 15 do 20 hodin je veselo. Pak jsme nakonec trochu uondaní.

4 lidi obalí řízky, jde to celkem rychle:

[upravil dne 9.12.2010 21:15 P607Olda]

post-3499-14109613972638_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...