Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spodní kryt motoru


volnasek

Recommended Posts

Nie je to až aký problém, vrtákom treba trochu zväčšiť diery, ja som to robil tak, že som položil starý na nový, pevne uchytil svorkami spolu a prevŕtal. Potom ale treba dať väčšie podložky pod tie úchyty aby neprešli cez diery.

[upravil dne 8.12.2010 20:54 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak ako pise another tiez som objednal s autodepo cca 1300sk prilozil k staremu a navrtal nove diery. ale sroby a podlozky som zamenil dlhsimi srobmi, tie origo rychlo zvetraju od pocasia a sup ........kryt si testujete rovno pod kolesami vasho auto ako ja v DE na dialnici :grr poriesil som to s rychlosvorkou na par miestach.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

tak to jo, teď už tvojí první odpovědi rozumím :mrk

S poštovným to vychází na cca 800,- Kč a i to je pořád ještě dobrá cena. Snad to nebude křehký plast a něco to vydrží. Zkusím ještě vrakoviště, ale pochybuji, že to někde bude za lepší cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké jsem dokupoval v Peugeotu(měl jsem ztracené plíšky v otvorech na šrouby)a vzadu jsem kryt upevnil el. páskami okolo trubek.Vrtal jsem kryt na bocích ostrým šroubovákem přímo na díru -as díry.Ve předu díry pasovaly.Akorát na tom novém krytu nejsou takové ty vycpávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...