Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kúpa mobilu a prípadná reklamácia


janci77

Recommended Posts

Čaute,

sorry, že sa nejedná o automobilovú tému, ale mobil má gps, čiže okrajovo áno :)

chcel by som kúpiť mobil, od človeka, ktorý ho kúpil v nejakej akcii za zvýhodnenú cenu. Chcel by som sa opýtať, či niekto nevie čo všetko mi treba pri predaji, t.j. záručný list a či mi treba aj pokladničný blok, resp. ako je to v prípade, kedy by bolo potrebné mobil reklamovať?

Vopred vďaka za rady...

[upravil dne 8/12/10 17:36 janci77]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V skratke to bolo tak, ze problem bol iba ak bol telefon kupeny od Orange ...

Orange neumoznoval zaniest telefon na reklamaciu priamo vyrobcovi, resp. autorizovanemu servisnemu stredisku danej znacky telefonu, iba na predajnu. Na predajni mohol avsak reklamovat, iba majitel telefonu ...

U T-Mobilu to mohol jednak na predajni reklamovat kto chcel, a jednak si mohol navstivit autorizovane servisne zastupenie, kde telefon prijali.

O O2 moc neviem, a jednak ani moc telefonov na nete od o2 nenajdes, lebo ludia si tam akciovky za euro nekupuju ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A len dodam ...

Z Orange ide telefon ako neblokovy, a s tmo ide ako blokovany len na tmo, takze ked si ho das odblokovat, mozes prist o zaruku ... V tom pripade, to mozes mat casto zajedno ...

U orange sa to dalo urobit tak, ze majitel telefonu ty na dlzku trvania zaruky vystavil notarsky overene splnomocnenie, kde stalo ze mozes v jeho osobu zastupovat pri reklamovani zariadenia, samozrejme podpis u notara ... Stoji to nic, a mas pokoj, len malokto to je ochotny podpisat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...