Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svetelny senzor ?


DERT123

Recommended Posts

preco chcete nastavovat denne svietenie, co je v RJ? Podla mna to je dost nepohodlne. Ked uz denne svietenie, tak si planujem kupit tu krabicku, co rozsvieti dialkove na 5W namiesto 20W. A nebudu sa palit ziarovky v interieri, a hlavne sa mi nebudu stlmovat displeje, takze cez den na ne nevidim na priamom slnku a v noci zase oslepuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si před nedávnem nechal v servisu aktivovat grafické zobrazení parkovacích senzorů na RT3. Jenže aktivní servisák mi automaticky aktivoval denní svícení. Aniž by ho o to kdokoliv žádal a přestože tam mám přidané LED, abych právě zbytečně nepálil žárovky. Bohužel v servisu s tím byl tenkrát táta, který si toho vůbec nevšiml a zjistil jsem to až já doma. Potom jsem neměl čas tam znovu zajet a poprosit je, aby to laskavě zase deaktivovali, protože jsem to zapnout nechtěl... Mimochodem, při denním svícení svítí pouze potkávací světla, palubní deska nesvítí, takže ti žádné displeje nepohasínají. ;) Ovšem pokud existuje možnost, abych se mohl sám rozhodnout, jestli denní svícení používat chci nebo ne a nebudu kvůli tomu muset jezdit nikam na diagnostiku, tak budu jedině rád, budu-li tuto možnost mít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hipisko čo myslíš pod tím nepohodlným na tom dennom svietení? Však stačí naštartovať a svetlá sa ti rozsvietia, nemáš žiadnu starosť. \"Nebudú sa páliť žiarovky v interiéri\" predpokladám že máš na mysli podsvietenie budíkov, to vyriešiš ak si aktivuješ svetelný senzor (ak ho máš) a cez deň sa ti nezapne podsvietenie budíkov, nestlmia sa displeje. Inak intenzitu rozsvietenia displeja sa dá nastaviť v \"menu\" displeja nad rádiom, prípadne intenzitu podsvietenia budíkov reostatom (ľavé tlačítko pod budíkmi).

post-27076-14109619913227_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Judes, ahaaa ja som bol v tom, ze to funguje ako na opli, ze ked to aktivujem v RJ, tak sa proste zapne vsetko, rovnako ako keby som zazinal stretavacky manualne.

No tak to sa idem v tom znovu pohrabat a skusit si to zapnut...

edit, pozeram, ze v menu to nejde, je tam len automatic headlight, to je svetelny senzor, takze budem musiet niekde poladat cdcko mirascriptu.

edit2, tam to nejde ani cez mirascritp, polozku diujrnal headlights som uz mal nastavene 1 a nic mi nefunguje.

Vie niekto poslat cestu, kde to zapnut v PP2000? (mam ju zatial len jeden den, takze tam nie som az tak zorientovany este).

[upravil dne 23/9/11 23:36 od hipisko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...