Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otevírání kufru při odemčení


kajvet

Recommended Posts

PO výměně baterie, kdy auto stálo úplně bez baterie mám teď jeden problém. Jakmile na dálku otevřu auto, tak se mi otevře i kufr (myslím tím, že se vycvakne ze zámku). Totéž to dělá, když chci vystoupit z auta, vezmu za kliku uvnitř a cvak otevře se kufr auta (automatické zamykání při jízdě nemám aktivované). Musím pořád kufr zavírat. Čím to, jak to napravit? 307 3dv. restyl r.v. 2006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Hoši, mně to dělá taky. Přišli ste na nějaký řešení? Je to votrava. Začlo to dělat před Vánocema, myslel sem, že je to těma mrazama, při oblevě to přestalo, ale po Novým roce zas začalo, bez ohledu na počasí.

Otevře se to při odemčení auta nebo při otevření dveří zevnitř (mám aktivovaný automatický zamykání za jízdy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj,

nedávno jsem měnil spínač, protože se mi také otvíral kufr, při odevření jiných dveří (spínač byl poškozený a ulomený konektor).

Tohle mám v dokladu, ale netuším jestli to není jen interní skladové číslo servisu.

Spínač 6554V5 (stojí kolem 800,-)

:)

Jinak odkaz super(skvěle nafoceny návod).

Mě pak dělalo problém vrátit zpět ten dekl. Z jedné strany to neustále vycvakávalo. Pri použití větší síly to nakonec zaskočilo.

[upravil dne 4/2/11 13:00 Lví-ček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lamancha:

Cože? To měnit vůbec nemusíš. Já jsem to vyčistil od nečistot zacvaknul nový spínač a funguje to :)

Když jsem chtěl sehnat ještě nové těsnění co je mezi tím madlem a dveřmi kufru, tak mi řekli, že bych musel koupit celé madlo. Tak jsem se na to vykašlal.

No jo servisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zlobí mě otvírání pátých dveří u 307 SW. Při otevření auta nejde otevřít kufr po chvíli se otevře. Někdy se otevře když zas nechci při otevření dveří . Prosím o radu Dík. Dnes to zas šlo, zlobí to sem tam. Podíval bych se tam, ale bojím se abych něco neponičil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...