Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co vydrzi vic km?? 406 1.9td vs 205


Dadadavid

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

nwm nwm Slyšel sem o mercedesu co si koupil chudej chapík teĎ bych kecal z itálie? tak nějak.šetřil na něj hrozně dlouho,pak s nim dělal taxikáře a toho mercedesa od měj frma mercedes vyměnila za novýho jelikož ten jeho měl najeto 4 000 000Km a tohodle si vzali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje 405ka TD měla při prodeji na tachu číslo 378 tis. a nějaký drobný. Kolik ale stočil ten, kterej to přivezl bouchlý z Belgie, nikdo nevypátrá.

PS: Je to trochu :xvul, ale Dřevák (305 Break), ač 1.6 benzin, měl na tachu 541 tis.;)

tak to je na benzin slušny :) my mame passata 1.6 benzin a mame najeto krasnych 300 tisic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje nálada tě ospravedlňuje \"obcas mam hloupe otazky\", ale nezneužívat :D

Taky mi ale přijde tato otázka trochu divná. Ale z technického pohledu by měl holý diesel vydržet více. TD trpěly na praskání hlav. Třeba tacho v mé P309 ukazoval 270 tkm (než jsem prodal tachometr :D), ale předchozí majitel ho po koupi nuloval, takže kdo ví, co to má za sebou - asi půl mega.

Ale jako řešit tohle stylem: kdo přihodí více, rád bych vyhrál sázku ... to mi přijde divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje nálada tě ospravedlňuje \"obcas mam hloupe otazky\", ale nezneužívat :D

Taky mi ale přijde tato otázka trochu divná. Ale z technického pohledu by měl holý diesel vydržet více. TD trpěly na praskání hlav. Třeba tacho v mé P309 ukazoval 270 tkm (než jsem prodal tachometr :D), ale předchozí majitel ho po koupi nuloval, takže kdo ví, co to má za sebou - asi půl mega.

Ale jako řešit tohle stylem: kdo přihodí více, rád bych vyhrál sázku ... to mi přijde divný.

A dá se nejak zjistit kolik ma treba muj Peugeot skutecne najeto??je to rok 1996

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[/rquote]

dufam, ze pri takychto otazkach ta stavka aspon stoji za to :D

Ja byt na tom kamosovom mieste poviem radsej ze mas pravdu a je ;)[/rquote]

No,jenomze to je presne ten typ co vi vsechno atd a nikdy neuzna pravdu toho druhyho to je za prve a za druhe:nikoho se preci neptam na nazor na muj dotaz,tak to snad neni tezke pochopit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje nálada tě ospravedlňuje \"obcas mam hloupe otazky\", ale nezneužívat :D

Taky mi ale přijde tato otázka trochu divná. Ale z technického pohledu by měl holý diesel vydržet více. TD trpěly na praskání hlav. Třeba tacho v mé P309 ukazoval 270 tkm (než jsem prodal tachometr :D), ale předchozí majitel ho po koupi nuloval, takže kdo ví, co to má za sebou - asi půl mega.

Ale jako řešit tohle stylem: kdo přihodí více, rád bych vyhrál sázku ... to mi přijde divný.

A dá se nejak zjistit kolik ma treba muj Peugeot skutecne najeto??je to rok 1996

Pokud nevěříš údaji z tachometru, tak asi těžko - záleží na tom, jak dlouho byl připojený na vrtačku :D. Já třeba vím, že můj pug má přesně 248 892 km, protože to bylo kupováno od souseda, co byl první majitel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekedy je lepsie kamosov utvrdit v ich myslienkach, a mysliet si svoje, lebo niektori si nepripustia svoju chyba a mne sa s nimi hadat nechce ...

Neviem presne ako je to pri 1.9 td, ale niektore auta si v riadiacej jednotke pamataju pocet vsetrkovacich cyklov, tak z toho by sa to dalo zistit, ty mas vsak mechanicke cerpadlo. Takze asi skor nie ako ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak dekuju..nevim od ceho by to forum bylo,kdybych se nemohl zeptat na to,co chci vedet...boze muj...

Jen se klidně ptej, ale neptej se na takové nesmysly a hlavně ne v sekci servis. Až budeš muset sekci servis prolézat a hledat jak něco opravit, tak určitě budeš moc rád, že zde vidíš toto užitečné téma:bojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...