Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prasknute celne sklo


1pepo

Recommended Posts

Zdravim

chcem sa spytat ci nahodou niekto nevie ked mam prasknute celne sklo na soferovej strane prasklina je dost velka, vymena nutna, s poistovne na obhliadku uz u mna clovek bol. A ta otazka> ako mam prejst do servisu ked uz som objednany? mam sa tahat alebo mozem ist sam ? nema s tym nahodou niekto skusenost ? nechcem zbytocne dostat pokutu, ale odtah nalozenim na tahac sa mi tiez moc neoplati :) tak ak sa niekto najde a poradi budem rad... vdaka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode tak to prejdem aj ja... povodne ma to ani nenapadlo, ze by stym bol problem kedze idem rovno do servisu ale vcera som videl v spravach ako kvoli tomu ze mal prasknute celne sklo odobrali ECV :D tak mi to nedalo a zacal som o tom rozmyslat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je proto, že lidi furt straší / chtějí a musí strašit.

Mrkni na \"slovenské internetové novinky a kolik je na první stránce zpráv negativistických\". Fakt si je spočti!

Když je to 5 z 6, je to dobrý výsledek, většinou je to 6 z 6.

(sází se na to, že lidi to chtějí číst - já to nečtu, nadpisům se jen směju)

Jasně, mě taky we worku zasvěcení \"strašili\", že v pondělí ráno silnice budou namrzat (protože to četli na...). Když jsem viděl stromy okolo dálnice, bylo mi hned jasné, že námraza se dneska nekoná / nebude konat.

Pisálek z internetového serveru musí prodat svůj prostor/čas/\"dílo\"/ říkejme si tomu jak chceme.

Jinak by se totiž neuživil.

Děcka: Používejte hlavu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto obecně platí jedno:

V těchto otázkách kašli na čtení for a článků. Nakoukni do příslušných norem, předpisů, vyhlášek, zákonů... Tam se dočteš co smíš, nesmíš, můžeš, musíš... co Ti hrozí a další... Pak se rozhodni, kterou cestou se vydáš. Jestli riskneš, že tě zastaví někdo, kdo bude předpis dodržovat, nebo na někoho, koho ukecáš. Obojí je možné v různé míře, s nejrůznější pravděpodobností. Nebo dodržíš předpis a možnosti postihu se spolehlivě vyhneš. Rozhodnutí je vždy na Tobě. Jen měj na paměti, že nedodržení nějakého předpisu mimo to, že Tě někdo bude popotahovat může (ale taky nemusí) ohrožovat lidi kolem Tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto obecně platí jedno:

V těchto otázkách kašli na čtení for a článků. Nakoukni do příslušných norem, předpisů, vyhlášek, zákonů... Tam se dočteš co smíš, nesmíš, můžeš, musíš... co Ti hrozí a další... Pak se rozhodni, kterou cestou se vydáš. Jestli riskneš, že tě zastaví někdo, kdo bude předpis dodržovat, nebo na někoho, koho ukecáš. Obojí je možné v různé míře, s nejrůznější pravděpodobností. Nebo dodržíš předpis a možnosti postihu se spolehlivě vyhneš. Rozhodnutí je vždy na Tobě. Jen měj na paměti, že nedodržení nějakého předpisu mimo to, že Tě někdo bude popotahovat může (ale taky nemusí) ohrožovat lidi kolem Tebe.

Skvěle řečeno.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...