Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 s16 2.0 - vyřazená elektronika na cca 10 minut


marekrobek

Recommended Posts

Zdravím všechny zkušené pažouťáky a prosím o pomoc...

Až do teď se mi problémy s autem vyhýbaly, ale už 2x se mi stalo, že jsem odemknul auto dálkovým ovladačem a při pokusu nastartovat mi něco cvaklo pod přístrojovou deskou.

Auto je pak úplně mrtvé. Nefunguje vůbec žádná elektronika (jako auto bez baterky). Po zhruba 10ti minutách v autě pípne a vše zase naskočí. Nevím kdy se mi to stane znovu, nejhorší je, že takto vyřazené auto ani nemůžu nikde nechat, protože nejde zamknout kufr.

Prvně jsem to zkoušel řešit odpojením baterie a kontroloval jsem všechny pojistky. Na první pohled není na autě nic vidět.

V servise jsem s autem ještě nebyl. Díky za jakékoli nápady...

[upravil dne 13/12/10 19:13 marekrobek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus na baterce je klasická kovová svorka. Myslím, že ta drží dobře... Na starovacích kabelech jsem nezkoušel. Nemám, ale asi to bude první věc kterou budu muset udělat že?

Startér netočí. Cvakne mi pod volantem a vypne proud jakmile otočím klíček do 3. pozice. Pojistky nevyhazuje. Po delším odpojení baterky a znovu připojení mi auto uvnitř pípne a vše začíná od znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys v okamžiku průseru použil voltmetr, tak to odhalíš hned.

Ať se pomocník pokusí o start a drží klíček ve startovací poloze, i když je vše mrtvé. A pomocí volmetru objevíte závadu během 10 sekund. Je taky jiná možnost - otevři si kapotu a po neúspěšném startu (přidrž to několik sekund) jdi ihned zkontrolovat teplotu svorek (i minus na kostru!) - vadná svorka bude teplá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...