Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

šúchanie kolesa


lukasko252

Recommended Posts

stala sa mi taká kurioztia mal som 15 kola 195/55 letné

som prehodil zimné gumy som kúpil nové presne podla technického185/65 r 14 a v pravom zadnom kolese strašné šúchanie tak koleso dole a čo vidím polovica podblatníku zošúchaná a zodralo mi aj z pláštu tak som obrezal ten podblatník pokial šúchal a teraz podhodička stretol sa už niekto z niečím takým ????????? na lavej zadnej strane od výroby poblatník nieje može to by v tom že ked ho nedali od výrobi skrz tie kolesá že by to šúchalo aj tam ??????????????? som zvedavý či sa stretol niekto z takýmto problémom !!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdiel v priemere kolesa u tých dvoch rozmerov je 0,6mm, nové je dokonca užšie. Šúchalo ti to preto, že si mal na novom disku zlé ET a koleso bolo príliš zapustené dovnútra, alebo sa ti uvoľnil podblatník a nesedel na svojom mieste.

[upravil dne 7.12.2010 04:54 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,akurat idem zo servisu.Mám ten istý problem.Zadné pravé koleso mi šucha o podblatnik.Mechanik mi povedal,že si mám okamžite vymeniť zadnú napravu.Ja ju chcem dať zrepasovať.Neviete mi poradiť,kde v okoli Nitry by to vedeli zrepasovať?Poprípade,nemá doma niekto zvyšnú zadnú nápravu?Potrebujem to čo najskôr,manželke sa blíži termín porodu.Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vieš čo ja som z neho vyrezal som dal dole koleso a pokial šúchalo tak som obrezal podblatník a je pokoj ale uvidím aká može byť na tom chyba a inak bývame skoro blízko ja som z čabu ked som išiel zo servisu som potom ešte šiel na mon tak my normálne ešte aj plášť ošúchalo tak bud vyrež alebo nebehaj na mon lebo ti zošúcha plášť

[upravil dne 9/12/10 22:21 lukasko252]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute,takže nápravu mám hotovú.Auto je po repase pekne zdvihnuté a nič nešúcha.2 ročná záruka,zatial spokojnosť...

ahoj daval si robit do tej bratislavy? cena tych 210eur?.....dali ti 2roky zaruku alebo 6 mesiacov lebo na stranke maju len 6 mesiacov....dali ti tam maznice na primazavanie lozisk?...

dik za info tiez ich chcem riesit....ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...