Jump to content

šúchanie kolesa

lukasko252
 Share

Recommended Posts

stala sa mi taká kurioztia mal som 15 kola 195/55 letné

som prehodil zimné gumy som kúpil nové presne podla technického185/65 r 14 a v pravom zadnom kolese strašné šúchanie tak koleso dole a čo vidím polovica podblatníku zošúchaná a zodralo mi aj z pláštu tak som obrezal ten podblatník pokial šúchal a teraz podhodička stretol sa už niekto z niečím takým ????????? na lavej zadnej strane od výroby poblatník nieje može to by v tom že ked ho nedali od výrobi skrz tie kolesá že by to šúchalo aj tam ??????????????? som zvedavý či sa stretol niekto z takýmto problémom !!!!!!!

Rozdiel v priemere kolesa u tých dvoch rozmerov je 0,6mm, nové je dokonca užšie. Šúchalo ti to preto, že si mal na novom disku zlé ET a koleso bolo príliš zapustené dovnútra, alebo sa ti uvoľnil podblatník a nesedel na svojom mieste.

[upravil dne 7.12.2010 04:54 AnotherOne]

ahoj,akurat idem zo servisu.Mám ten istý problem.Zadné pravé koleso mi šucha o podblatnik.Mechanik mi povedal,že si mám okamžite vymeniť zadnú napravu.Ja ju chcem dať zrepasovať.Neviete mi poradiť,kde v okoli Nitry by to vedeli zrepasovať?Poprípade,nemá doma niekto zvyšnú zadnú nápravu?Potrebujem to čo najskôr,manželke sa blíži termín porodu.Dakujem

nemusíš s tím divočit, stačí dát podložky pod disky a po porodu nechat opravit..., pomohly by i disky s nižším ET

jestli si chceš auto nechat delší dobu, nekupuj nápravu, ale nech repasovat--trvá to den, max. dva a budeš mít pokoj:myslim

vieš čo ja som z neho vyrezal som dal dole koleso a pokial šúchalo tak som obrezal podblatník a je pokoj ale uvidím aká može byť na tom chyba a inak bývame skoro blízko ja som z čabu ked som išiel zo servisu som potom ešte šiel na mon tak my normálne ešte aj plášť ošúchalo tak bud vyrež alebo nebehaj na mon lebo ti zošúcha plášť

[upravil dne 9/12/10 22:21 lukasko252]

čaute,takže nápravu mám hotovú.Auto je po repase pekne zdvihnuté a nič nešúcha.2 ročná záruka,zatial spokojnosť...

ahoj daval si robit do tej bratislavy? cena tych 210eur?.....dali ti 2roky zaruku alebo 6 mesiacov lebo na stranke maju len 6 mesiacov....dali ti tam maznice na primazavanie lozisk?...

dik za info tiez ich chcem riesit....ahoj