Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní ventilace - nejde


JIRA76

Recommended Posts

No já měl napřed také ten pocit že to dozadu nefouká, ale nejlíp to poznáš když dáš vepředu ventilátor na maximum. Ale je pravda, to nejlépe poznáš až v létě při chlazení, při topení to moc nefouká. Aspoň mě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nebude foukat jen mně. Když to dám vpředu na plné pecky vzadu to dýchá. Ale jen dýchá. Ale pomocné motorky se netočí a to je mi divné. Ještě zkusím začudlit s ovládáním,třeba jsem nepochopil návod. V něm je psaná jen jedna pojistka a to na ventilátory.

Prosím Vás co se děje po stisknutí tlačítka na dyspleji? Jak se to dá vzadu regulovat? Tedy jak se to chová.

[upravil dne 6/12/10 21:53 JIRA76]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi stejnej problém, když dám ventilátor na plno a pustím ofukování na cestující (tzn. do prostřed) tak to tam taky jemon dýchá jinak nic. Dokonce aji když to chci na tom zadnim sloupku nějak regulovat tim kolečkem tak se nic neděje. Jde ta mřížka na sloupku sundat dobře? Že bych tam taky juknul na ty motorky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předpokládám, že všichni co tu psali si ten zadní ventilátor na ovládání klimy pustili. Já vím, že v létě to celkem foukalo, ale minulý týden jsem se nad tím taky pozastavoval, vzadu byli 2 a okna se potila. Zkoušel jsem si hrát s tím ovladačem, ale ne a ne to přinutit foukat, je to opravdu jen takový malý vánek :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předpokládám, že všichni co tu psali si ten zadní ventilátor na ovládání klimy pustili. Já vím, že v létě to celkem foukalo, ale minulý týden jsem se nad tím taky pozastavoval, vzadu byli 2 a okna se potila. Zkoušel jsem si hrát s tím ovladačem, ale ne a ne to přinutit foukat, je to opravdu jen takový malý vánek :roll

Tak já mám auto sotva týden a učím se s ním. Vzadu je opravdu jen vánek... A ty pomocné ventilátory jsou upředu v místech kde je prostup ventilace do dveří. Plastík jde sundat lehce. Motorky jsou dva a na každé straně jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si toho všimnul, že dozadu to fouká miň, ale měl jsem puštěné auto + rear a to fouká převažně na sklo dopředu a na nohy, alespoň když jsem to skoušel. Když jsem točil kolečkem vzádu, tak to taky nic moc nedělalo, ale nějak jsem potom nepátral a jak píšu, měl jsem puštěnou automatiku. Musím to omrknout jak to bude fičet, když dám foukání na hlavu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předpokládám, že všichni co tu psali si ten zadní ventilátor na ovládání klimy pustili. Já vím, že v létě to celkem foukalo, ale minulý týden jsem se nad tím taky pozastavoval, vzadu byli 2 a okna se potila. Zkoušel jsem si hrát s tím ovladačem, ale ne a ne to přinutit foukat, je to opravdu jen takový malý vánek :roll

Bez klimy se mi okna potí taky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem mluvil s jedním co má C8 a tomu se nikdy ty malé pomocné ventilátory nešli a taky neví jak na ně aby je spustil. A to má tři roky staré auto... Tak je na tom jak já. Ventíky jsem rozebral ale ne a ne se rotočit. V zadu čudlím kolečkem a nic... Možná pojistka ale mám potíž,v manuálu mám jinší pojistkovku než ve skutečnosti je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem mluvil s jedním co má C8 a tomu se nikdy ty malé pomocné ventilátory nešli a taky neví jak na ně aby je spustil. A to má tři roky staré auto... Tak je na tom jak já. Ventíky jsem rozebral ale ne a ne se rotočit. V zadu čudlím kolečkem a nic... Možná pojistka ale mám potíž,v manuálu mám jinší pojistkovku než ve skutečnosti je....

Mne to na 100% funguje, tedy před nedávnem fungovalo, teď nevím. Musím vyzkoušet. Ju a ta pojistka dle manuálu by měla byt v motorovém prostoru. Měnil ji MotoMoto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda Ty máš pamatováka. Já na to pomalu zapoměl. Musím říct že jsem dost tím ovládáním a foukáním dozadu zklamaný, on je totiž také problém s ne moc dobře těsnícím přechodem ve dveřích a spociálně v létě mi i spolujezdci mrzla ruka jak to tam fučelo bokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda Ty máš pamatováka. Já na to pomalu zapoměl. Musím říct že jsem dost tím ovládáním a foukáním dozadu zklamaný, on je totiž také problém s ne moc dobře těsnícím přechodem ve dveřích a spociálně v létě mi i spolujezdci mrzla ruka jak to tam fučelo bokem.

Zlatý Espace, co?:D:P:D

Mne zadní fukare fungují. Teď jsem si všimnul, že nějako nejdou, ale bylo to logické, jelikož automatika tlačila vzduch nahoru na sklo a dole na nohy, takže logicky, nemůže jít vzduch prostředkem a dozadu, no. To je můj názor.:myslim

[upravil dne 8/12/10 10:13 Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...