Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

z 66 na 80 kw


GooFy

Recommended Posts

to vyjde levnějš prodat a koupit 80kw a stejně za rok by tě napadlo a co tam dát 2,2hdi myslím že to nemá vejšku já mam sice 2,1td a taky bych chtěl upravovat ale není co tak být váma tak to nedělám jsou to zbytečný problémy a na druhou stránku 66 určitě vydží dýl než ta silnější já si to aspoň myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner
čau lidi potřebuju poradit dá se zaměnit motor z 2.0 hdi 66 kw za 80 kw ? papírově je mi to jasný ale de mi o to jestli to jde mechanicky. ak dyž mám novou spojkovou sadu jetli to na ten motor dám. děkuji

čip a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to můžeš ject dál oni vstřiky budou taky jiný tak je tam flákneš pak bude možná jiný čerpadlo a v cíli zjistíš že máš nadupanej hdi motor kterej pofrčí možná líp než 80 tak v tom případě kdybych měl ten motor doma tak bych tam dal jen turbo mezichladič čerpadlo a vstřiky a asi bych byl mile překvapenej a bylo by to i silnější nez 80 jelikož ta má dlouhou převodovku. a ten očesanej motor bych prodal dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

co sem měl párkrát možnost tak tak mi to s čipem jede líp než 80kw bez čipu.... kamarád co měl to same co já ale v combi take na čipu tak pak an 80kw nadával... a domě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi potřebuju poradit dá se zaměnit motor z 2.0 hdi 66 kw za 80 kw ? papírově je mi to jasný ale de mi o to jestli to jde mechanicky. ak dyž mám novou spojkovou sadu jetli to na ten motor dám. děkuji

čip a je to :)

kolko ta vyslo cipnutie a co na to vsetko treba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin 1981 - čip se dá sehnat kolem 5000,-

Já mám právě tu svoji 66 už nějak vyčichlou. teď odešla spojka a ještě tam něco při pravé straně klepe když se díváte ze předu. kámoš říkal žeto bude asi píst. tak jestli ten motor už není skoro po smrti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...