Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace


Návštěvník

Recommended Posts

Zdravím všechny třeba jsem jenom najivní ale chtěl jsem se zeptat jestli se vám zobrazuje mapa v noci jako vedne nebo ztmavená a jestli ano jak se to dá nastavit? Dost to v noci svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu nikde, použij tlačítko DARK

mne to funguje tak ze som si nastavil jas displeja rozdielne pre rezim zapnutych svetiel a s vypnutym osvetlenim. akonahle zapnem stretavacie svetla (mozno aj parkovacky,netusim), tak sa displej stmavi na nastavenu hodnotu. Mam RT4 aj ked bez cestiny ale to by nemal byt dovod aby to fungovalo inak si myslim?

Jednoduche.

[upravil dne 7/12/10 09:22 merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeština na to vliv nemá, ale verze softu ano. Od verze 8.11 když mačkáš DARK tak se zobrazí noční barvy navigace, dalším zmačknutím se vypne displej a jen na vrchu zůstane pruh s teplotou a hodinama, další zmačknutí se displej vypne celý a další zmačknutí se zase objeví denní barvy navigace a tak pořád dokola. U nižší verze softu to bylo jinak, ale to už si nepamatuji.

JInak to nastavení jak máš ty je pěkné ale pokud máš nastavené automatické rozsvěcování světel a vjedeš třeba pod mosta tak se sice jas displeje sníží a když vyjedeš a není dostatčné světlo tak se jas nezvýší a na displeji je prd vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JInak to nastavení jak máš ty je pěkné ale pokud máš nastavené automatické rozsvěcování světel a vjedeš třeba pod mosta tak se sice jas displeje sníží a když vyjedeš a není dostatčné světlo tak se jas nezvýší a na displeji je prd vidět

nooo neviem, preverim si to ked bude svetlejsie a pojdem tunelom, ale ak sa spravne pamatam akonahle prelezem tunel tak senzor vypne osvetlenie vzadu atd a necha len denne svietenie zapnute a jas na navigacii mam ako pred tunelom na normalnej urovni... ale hovorim, odsledujem si to nabuduce.

soft mam 8.11 z eurovan2...

[upravil dne 7/12/10 12:44 merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u tebe, ale senzor zadní osvětlení nevypíná. Mám aktivované denní svícení přes dia a pokud nastartuji tak se rozsvítí přední obrysové, potkávací, zadní světla a osvětlení SPZ. Nesvítí palubka , podsvícení tlačítek a nejdou zapnout mlhovky. Jakmile to senzor přepne tak se rozsvítí palubka + tlačítka, sníží se jas displeje a je možné rozsvítit mlhovky.

Soft mám 8.11 od člena tady z fóra a světla s H1 žárovkama

[upravil dne 7/12/10 13:23 rodito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...