Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,1Td čerpadlo?


keram1979

Recommended Posts

Zdravím,

ľudkovia, vopred sa ospravedlňujem, viem, že sa to tu už riešilo, ale neviem to nájsť a takisto neviem či sa riešilo konkrétne to isté čerpadlo aké mám aj ja:

mám 2,1td s čerpadlom lucas epic...už od kúpy auta cca pred rokom motor po vypnutí kľúčika ešte cca 1-2 sekundy ide (nezhoršuje sa to, stále ten istý časový interval), posledné zhruba tri mesiace auto neštartuje na prvý krát, vždy naštartuje na druhý pokus a trochu viac zadymí.

Volal som do peugeotu - nové čerpadlo - dík, drahé.

Volal som nejakým chlapíkom, čo opravujú čerpadlá, vraj mám čím skôr predať auto, bo opravy na lucas epic začínajú na 500-600 eurách - dík, tiež nie ideálne riešenie.

Tu na fóre som niekde čítal o tesniacej sade na čerpadlo, len neviem či je to na lucas epic alebo nie, sada má číslo 9109-719. Vie mi niekto poradiť, či sa to pretesniť dá, reps. či to pomôže?

Dík moc za rady a sorry ešte raz za prípadné opakovanie témy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked som bol v peugeote na diag tak manik sa chytal za hlavu ked zbadal cerpadlo!!!

Spravit sa da len zalezi co sa chysta odist ak to bude jeden zo snimacov tak si zhanaj elektronicku cast cerpadla ale ja by som skor videl problem v privodnom kably na cerpadle.

Oprava v servise je rentabilne len v tedy ked zarabas dost inak nie.

Inak opravit sa da ako som pisal vyssie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zolco: nie, nesvieti mi ziadna kontrolka

all: teda podla \"symptomov\" by zhasinanie motora mohol byt stop ventil? a to startovanie?

snazim sa odhadnut naklady, aby som sa vedel rozhodnut co s tym, ci to nechat tak a dufat, ze to este nejaky cas

nezdochne uplne, alebo ci to predat, alebo ci ist do opravy :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to startovanie moze byt chyba cerpadla a moze to byt chyba elektriky kabelaze alebo snimacov. Je dost mozne ze vnutorny prac. tlak je mali a mozno je to netesnostou ventilu aktuatoru alebo samostatneho aktuatoru alebo celkova netesnost cerpadla. inak pocitaj s tim ze ked to budes predavat a povies ze cerpadlo ma nejake problemy tak ti to nikto nekupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...