Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nepracuje zde někdo na úřadě práce?


Hadra

Recommended Posts

Zajímá mně toto: Končím k 31.12.2010 dohodou ze strany zaměstnance. Hodlám se na nějakou dobu nahlásit na UP a mít \" dovolenou \" Stejně to dlouho nevydržím nicméně mně zajímá výše \"podpory\".

V současné době platí, že první dva měsíce dostane člověk 65% průměrné čisté mzdy...nicméně maximální výše je někde 13 100 +- . S novým zákonem to v tomhle případě bude 45%.

Ale maximální výše zůstává stejná nebo ne?

Neptal bych se tady, ale byl jsem na UP kde mi sdělili zhruba tohle\" my zatím nic nevíme, má se měnit zákon a stavte se v lednu\". Co to doprdele je za jednání? Na netu jse našel tohle, nicméně je to zas hodně obecný.

V novele je také navrženo, že pokud člověk ukončí zaměstnání vlastní výpovědí nebo dohodou se zaměstnavatelem, bude v závislosti na věku pobírat podporu 5 - 11 měsíců ve výši 45% průměrného měsíčního čistého výdělku nebo vyměřovacího základu.

Pokud ale naopak zaměstnanec dostane výpověď, zůstane mu podpora v současné výši, která činí 1-2 měsíc 65%, další 2 měsíce 50% a po zbývající dobu 45%.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sice primo nepracuju na urade prace, ale kamos jo... tak jsem mu napsal a odpovedel tohle:

(2010-12-07 10:24:21) XXX: Nízkou podporu 45% by měl pouze kdyby dal výpoved on sam pokud m uji da zamestnavatel ma plnou

(2010-12-07 10:24:40) XXX: maximalni PvN je tech cca 13 100

(2010-12-07 10:24:43) XXX: a t ozsutava

(2010-12-07 10:24:59) XXX: takze pokud dava o nsam vypoved tak at do konce roku nafrci na urad

takze tak no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platit 15 tisíc - to je už je lepší mít ženu a 4 děti.

Nikoli o tom, platit alimenty.

Bojujeme pouze do výše toho, k čemu náš český stát pustí.

A vezmeme-li v potaz, do čeho nás český stát pustí...(?)

Třeba pražská Opencard (neboli \"Oupnkárd)

... využívá český steal-systém.

Peníze ani výsledek nebude nikdy viděn.

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Prim%C3%A1tor_Pavel_B%C3%A9m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta:

můj příspěvek byl více než apolitický. Je tam agitka na strany? Není. Je tam agitka na politiky? Není.

Ne, je to jen agitka na lidskou blbost.

(a státní úředníky - kteří jak z principu víme jsou apolitičtí, apoštolové,...)

Maximálně se můžou cítit dotčeni Morávaci, že imaginárně potopili křižník Václav Klaus.

Peta, a ten vtip o těch 20 opicích znáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...