Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Špatná reakce plynového pedálu


jirkaj

Recommended Posts

Zdravím všechy,

Mam problém s tím že mi auto blbě reaguje na plyn. Když šlápnu tak to reaguje jakoby se zpožděním. jak za jízdy tak na místě. Někdy se stane,když nastartuju,že to dělá dobrotu ale stačí popojet pár metrů a už je to zas na prd. Měl jsem možnost svézt se s jiným Hdi a tam to bylo v pořádku. Tak se ptám v čem by mohl být problém?! Dík za odpovědi

A když jedu ustálenou rychlostí tak auto cuká. Jako kdyby nevědělojestli ubrat nebo přidat. Pak stačí nepatrně hnout s plynem a je to dobrý,ale jen na chvíli. Pak se to zas opakuje. Je to celkem nepříjemný!

[upravil dne 6/12/10 08:51 jirkaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělalo mi tototéž a trápil jsem se s tím ca 2 měsíce,pak jsem vyměnil snímač tlaku sacího potrubía je to fajn.

A prosím kde to čidlo je? Mám k dispozici většinu čidel takže bych ho zkusil vyměnit. Dík

Se trocha asi uklepl:D:D

Je rozdil HDI a benzin.Ty mas tak akorat snimac tlaku turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělalo mi tototéž a trápil jsem se s tím ca 2 měsíce,pak jsem vyměnil snímač tlaku sacího potrubía je to fajn.

A prosím kde to čidlo je? Mám k dispozici většinu čidel takže bych ho zkusil vyměnit. Dík

Se trocha asi uklepl:D:D

Je rozdil HDI a benzin.Ty mas tak akorat snimac tlaku turba.

Sory moje chyba! Nekoukal jsem na motorizaci. Proto mi nebylo jasný kde je!

Tak nějakej jinej nápad? Dík všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej to na chiptuning,tam ti tu prodlevu pedalu urychlej,protoze to je rizeny elektronicky u tebe :D

Dík ale pokud to neni nutný nechci nechávat nic el. upravovat. Přece to musí mít nejakej důvod proč to dělá. Tak si myslim že to musí být nějakej snímač bo tak něco!:myslim

Třeba ten potenciometr na plyn. pedál? Je to nepříjemný,když jedu po dálnici a pořád to houpe. Stačí jen nepatrně změnit polohu plynu a je pokoj,než se to zase ustálí a je to tu znova. A při stojícím autě když \"brnknu\" na plyn tak to zareaguje se spožděním a jakoby zpomaleně,nebo jak bych to popsal. Ale chcípnu a znova nastartuju a jde to za plynem dobře,ale zas jen chvilku:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej to na chiptuning,tam ti tu prodlevu pedalu urychlej,protoze to je rizeny elektronicky u tebe :D

Dík ale pokud to neni nutný nechci nechávat nic el. upravovat. Přece to musí mít nejakej důvod proč to dělá. Tak si myslim že to musí být nějakej snímač bo tak něco!:myslim

Třeba ten potenciometr na plyn. pedál? Je to nepříjemný,když jedu po dálnici a pořád to houpe. Stačí jen nepatrně změnit polohu plynu a je pokoj,než se to zase ustálí a je to tu znova. A při stojícím autě když \"brnknu\" na plyn tak to zareaguje se spožděním a jakoby zpomaleně,nebo jak bych to popsal. Ale chcípnu a znova nastartuju a jde to za plynem dobře,ale zas jen chvilku:(

No nic vic me nenapada,ale poklona tvemu stavu km...400 tisic najet a bejt v pohode,to mas hodne dobrej kus :):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Dělalo mi tototéž a trápil jsem se s tím ca 2 měsíce,pak jsem vyměnil snímač tlaku sacího potrubía je to fajn.

A prosím kde to čidlo je? Mám k dispozici většinu čidel takže bych ho zkusil vyměnit. Dík

Se trocha asi uklepl:D:D

Je rozdil HDI a benzin.Ty mas tak akorat snimac tlaku turba.

Kde to je a kolko stoji asi novy diel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...