Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

test 406 3,0V6


trebor

Recommended Posts

auto zajimave, ale nasmal jsem se u tohoto komentare pod clankem, cituji :

Před drahnou dobou jsem s 406 jezdil také, ale rozhodne zadne pekne vzpomínky nemám. Slusny motor nedokázal vyvazit vsechna negativa, který tento vůz měl(můj subjektivni pohled) Ventilace pri ofukovani skla odrazem ofukovala i rty, takže bez mazani měl člověk rozpraskanou hubu, stredove operky předních sedadel se jako operky nedaly pouzit. Obrovská mezera mezi sedadlem ridice a dvermi, opreni ruky temer nemozne. Hrozna sedadla, operka hlavy nutila krk k predklonu, takze jsem radši jesdil bez ni. A finalne plynovy pedal umisteny moc vpravo a při jizde na dalnici s minimem plynu bylo postaveni nohy v kotniku taky lahudkove. Po jedne ceste z Holandska na jeden zatah mne bolela prava noha, zadek, zada a krční pater tři dny. Kdybych to šel pesky, tak bych tak rozlamanej nebyl....

:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě teda spíš překvapily ty anglický budíky v evropské verzi auta. Pochybnej nájezd, slovy chlápka z AAA šlo o druhé či třetí auto v rodině jen na dálkový trasy, pche..... Jinak kůže je moc hezká a barva taky, to se musí nechat

ps: jo ta diskuze pod recenzí, to je ubohost nad ubohost

ten trotl, co mu to ofukovalo rty, hned ten první, co porovnává japonce a Puga, že jeden má stovku za 9,5s a PUG za 9,7s... Ach jo :roll

[upravil dne 6/12/10 11:27 punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...