Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

test 406 3,0V6


trebor

Recommended Posts

v zime radim nepouzivat ostrekovac.to ze nevracia je zimou.pozor aby ti krytky neprimrzli a nezlomil si to.osobne to robim tak ze mam aktivovane automaticke rozsvietenie svetiel a vtedy ostrekujes sklo bez ostreku svetiel.ked zapnem manualne svetla packou tak ostrekujem aj svetla.

tak to máš dobrý....ja při automatickem svícení i při svíceni,který si nastavím ručně ostřikuju pořád čelní sklo i světla,jediná vyjímka je když přepnu jen na parkovačky a pak se ostřikuje jen čelní sklo bez světel....:D

Jo a GRATULUJI ke koupi krasavce s krásným a luxusním interiérem :super

[upravil dne 12/12/10 15:49 Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automat,temompat ... to auto skoro ridi samo :-D

v Kasliku byla serviska a byl tam jediny zaznam z roku 2002 pri 22 tis MILES (neco s brzdama) Je mi fakt zahadou kde tohle auto jezdilo, protoze Acka mi nebyli schopni rict odkud je to auto dovezene... Do cech bylo dovezene nekdy v roce 04 a melo 33tis mil a meli ho tady 2 majitele.

Zatim jsem do auta hodil KN vlozku ( k memu prekvapeni je shodna s 2.0 16v ) a origo gumove koberecky... pac tam zadne nebyli, ten svetlej koberec v tomhle pocasi neni moc idealni :-D

LZ dvere jdou nejak ztuha zavirat. Chtelo by to promaznout... staci WDckem ? Nebo nejakym olejem,vazelinou ?

Jinak na auto planuju dat maximalne kola a mozna xenony s cockou ... jinak zustane naprosto v origo stavu jako je doted.

Stribrna 2.0 16v pujde asi do sveta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo automat+tempomat=prstoklad pro jízdu...žádnej pedál na plyn ani člověk nepotřebuje.U manualu ten tempomat nemůže být využit na 100% jak tu.

Až ted si užívám jízdu jak se má a nepřemýšlet kdy co zařadit a stále poslouchat motor kdy to zařadit:aut . jenom posloucháš motor jak přede(u tebe určitě lépe) ;)

Jak se říká kdo jednou zkusí nechce jinak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se to poznat z DAM kódu

jestli to je US je možný, ale nechápu, že by si amík vezl sebou auto ze zámoří, když si to samý může koupit v Evropě a nemusí platit dopravu:cool:

taky to může bejt někdo,kdo tam byl a pracoval ...koupil a když se vracel zpět to Čech tak si to vzal sebou...to je taky jedna možnost.

a ceny tam a tady to je úplně o něčem jiném...prostě měl konták (stěhované svršky) a zaplnil to i autem.

[upravil dne 13.12.2010 17:08 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co super rádio AAA nebylo přibalený v kufru? Jinak samotřejmě velká gratulace a přeji ti, aby ti novej povoz sloužil co nejdéle. Musím se přiznat, že z té kůže jsem taky trošku učurával :D a chviličku přemejšlel, jestli do toho nejít, u mě zvítězilo ve prospěch současného vozu jeho spotřeba. Ale vše má pro a proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo spotřeba je jedna věc ale svezení druhá....2,1 to bylo svezení dobré,ale ted při 160ps je to úplně o něčem jiném a že to žere o 3l více?za to to stojí...a z 1,8 na 3l to zas není takovej rozdíl,takže ta spotřeba není o tom...ikdyž vre městě to má rádo papání...prostě automat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pata: to auto bylo ve strasnem stavu. Podle me jedine co tam na tom aute nebylo lakovane po havarii je strecha a 5 dvere :) brzdy,tlumice,rozvody,komplet vyfuk, nejake kosti na podvozku,horni ulozeni tlumicu to vse bylo na vymenu... Takze ja jsem rad ze sem se toho zbavil :-) na clubu bych tohle auto ani nenabizel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...