Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

test 406 3,0V6


trebor

Recommended Posts

tak to som mozno aj prehnal s tou cenou ;)

ano, ked pozries moje vlakno o medvedovi tam to pisem, normalne ho nezoberu iba na protiucet a to za 1500 E, cize asi 35 000 CZK ;)

ale lepsie bolo to zdovodnenie, ze na nete nasiel za 2200 ale 2 liter bez vybavy :D

porovnatelny so mnou nasiel za 4500 ale ze to ho nezaujima :D

hladal to predo mnou na autobazar.eu

to len tak naokraj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o tak kombika mam doma... po 6ti hodinach vyrizovani... tohle je kup stoleti... :-D To auto je v neuveritelnym stavu... :o

Za mojeho kombika nejdriv nabidli 15 tis a kdyz jsem se cukal tak dali 17 tis a na to co jsem kupoval dali slevu 3 tis ... takze vysledna cena 67 tis

Cvakani bylo opravdu elektromagneticky ventil odsavani par. Zadnou dalsi vadu jsem neobjevil... Jo jeste se zasekava pravy ostrikovac svetla.. vyjede, ostrikne ale obcas nezajede.. musim mu trosku pomoct rukou a pak zajede. Neresil jste to nekdo ?

P.S. automat je pecka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne ostrekuje ostrekovac vzdy :) tak netusim kde je chyba...

Tak gratulujem ku kupe, ta krytka ostrekovaca moze drhnut z viacerych dovodov, proste zisti kde to drhne, zober pilnik a troska tomu pomoz.

Mne osobne drhla preto, ze niekto menil naraznik, ale zohnal zrejme asi iba taky co nemal ostrekovace a diery tam rucne vyrezal, samozrejme neboli presne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

y2k- neviem ci to je tym ze drhne.som si vsimol aj na svojom v zime ze obcas nechce dnu,v lete ziadny problem.

myslim ze ich mas skor zle nastavene pri montazi ako ze tam diery niekto dodatocne vyrezal.pri naraznikoch kde niesu diery niesu ani uchyty na ostreky,tzn ze montaz by bola velmi obtiazna.v tvojom pripade by som skusil povytiahnut nasilu ostrek z naraznika (ide to v pohode,takto sa da nastavit aj sklon ostreku) a pozriet ci nie je namontovany ostrek zle.mne to takto zle naskrutkovali pri vymene naraznika a robili to potom znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Y2K: a ja myslel ze clovek ten ostrik vyuzije hlavne v zime :D Dneska na to mrknu... asi to bude jen fakt prkotina...

jeste by me zajimalo jak funguje elektricky zklapeny zrcatka ? Mam nastartovano a otocim cudlik na zrcatka o 180 °C a zrcatka se sklopeji... Jde nejak nastavit aby se napr zklapeli pri zamknuti auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...