Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

test 406 3,0V6


trebor

Recommended Posts

majty-spoznas to cvakanie urcite.je to klepot ako kov na kov,taky jemnejsi.niekomu to klepe na studeno a niekomu ked sa motor zohreje.

ked neklepe tak zacne;)s tym u v6 musis pocitat.najlepsie je to neriesit.az keby to bolo neznesitelne tak musis menit ale na 605-ke som mal 300tkm a stale si klepal.nemenil som nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to obhlidnul... vypada fakt moc hezky... vsechno funkcni... Nicmene po zahrati motoru v motorovem prostoru opravdu neco klepe... Ale opravdu nevim zda to jsou hydrostely... Nevim jak ten zvuk popsat... ale byl docela vyraznej a prislo mi ze sel na jakoby \"zevnitr\" z motoru ale nejvice slyset to bylo z prave strany jak je krabice na RJ tak nekde pod tim. Bylo to takove cvakani... Slysel jsem ten zvuk uz i u svyho auta ale ne tak vyrazne a je slyset jen obcas... Netusite co to muze byt?

A druha vec... Nemel by nekdo kdo tomu rozumi v sobotu cas ? Byl jsem rozhodlej ze to vemu ale kdyz sem slysel ten zvuk tak nevim co s tim. Jinak motor tahnul pekne automat radil bezproblemove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...