Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční topení


Rabaad

Recommended Posts

Zdravím tak mi asi upadla klapka nebo odešel ovládací motorek na topení . nevíe nědo v kterých místech pod palubkou se ta věc nachází a co vše musí pryč abych to hohl lespon provizorě nastavit. Před vánocema se nechci pouštět do ničeho většího.:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tak dívám, tak problémy s nefunkčním topením má víc lidí. Mě se to stalo taky. pravá strana topí a levá fouká jen studený vzduch. V servise mi řekli, že je to prasklá klapka, která se nedá samostatně objednat. Prý vyměnit celé topení za 32 000,-. To se mi nechce. V minulosti sem někdo psal, že tu klapku jde objednat. Můžete mi někdo poradit, jestli se ta klapka dá sehnat a kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na DIA Ti to nevyhodí žiadnu chybu!Je to zlomená klapka,ktorá sa dá objednať aj samostatne ako servisná sada.Musíš už len nájsť servis v ktorom Ti to budú chcieť urobiť-samozrejme origo.Nie všetky servisi to robia je pre nich vyhodnejšie vymeniť celé kúrenie a Ty to zaplatíš,ale nedaj sa a skúsn sa opýtať v inom meste.Celá oprava ma vyšla na cca 313eúr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sjel sem to jen letmo moc dík určitě vto použiju.Někde sem tam našel že palubka byla dole za 25 minut tak by mě zajímalo co je na tom v servisu tak drahýho jinak to první foto ty kjávo toje pecka ,eště že mám od příštího pondělka do novýho roka dovču budu na tomít čas a klid:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V peugeotu jsem byl a řekli, že je to klapka. Ale taky řekli, že klapka se nedá objednat a že musí vyměnit celé topení. Takže vím, že je to klapka. Až tady jsem se dověděl, že se dá sehnat jen ta klapka, tak po tom jdu, protože ve Fryštáku v peugeotu mi to neobjednají a budou mi chtít vyměnit celé topení. Díky moc za ty objednací čísla. Ta klima je dvouzonová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Guest cybercop

Mate zlomene kladky ktore reguluju vzduch.Zavada sa a zistit tak,ze treba pozriet pod pristrojovku a ak je na kureni diera,tak je to zlomene.Ja som to nedavno menil.Kladky stoja 63€ a robota 250€.Musela ist dole cela pristrojovka a nastavit servomotorceky.Doporucujem prenechat servisu,lebo motorceky pri kazdom nastartovani prejdu celu trasu a tym sa system skontorluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...