Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční topení


Rabaad

Recommended Posts

Zdravím, tak podarilo sa mi vyriešiť môj problém s topením, stačilo trochu trpezlivosti, nervov a zručnosti, po demontovaní celej palubovky, výhrevného telesa a nasadení novej klapky auto opäť hreje :-)

ak by mal niekto záujem o novú, nepoužívanú klapku nech sa ozve,,,,

post-33043-14109615237316_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravim, zda sa ze mam asi tiez v prdeli tu posranu klapku. Ccem sa spyta, hlavne tych co to uz robili alebo dali robit, ako to je po zmene? Ide mi o tu palubnu dosku ktora musi von. Po premontovani nic nevrzga alebo pod.? Ide o to ze z pravidla co tam je od nova tak je OK ale ked uz sa to raz vyberie a nasadi naspat tak to moze byt o inom. a hlavne ked sa podari nieco odlomit atd. Dajte vediet ci po vymene je vsetko v pohode alebo su nejake veci na ktore davat bacha.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa opýtať ohľadom klapky. Teraz v zime používam ofukovanie čelného skla a fúka mi v pohode na čelné a na bočné okná, ale keď zapnem topenie tak mi nefúka cez výduchy na strede palubovky. V lete keď zapnem klímu tak mi vôbec nevychádza chladný vzduch z ani jedného výduchu. Môže to byť klapka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to kuri ale mam zas pre zmenu problem uz dlhodobejsi s klimou....viem ze je niekde diera..asi nasjkor pod pristrojovkou...

ale s tou klapkou mam asi tiez nieco pretoze pred tym nez prestala uplne chladit klima tak som postrehol ze fuka len na vodicovej strane chladny vzduch a ana spolujazdcovej vlazny skor teplejsi ako studeny....

rad by som na to prisiel co je za tym,len sa akosi nemam ktomu tu palubovku vymontovat...:myslim:myslim

janou : a co tym vyriesi ked vyberie pelovy filter??? co zisti??? dik

[upravil dne 17/2/11 20:51 godzilaTO]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Zdravim, zda sa ze mam asi tiez v prdeli tu posranu klapku. Ccem sa spyta, hlavne tych co to uz robili alebo dali robit, ako to je po zmene? Ide mi o tu palubnu dosku ktora musi von. Po premontovani nic nevrzga alebo pod.? Ide o to ze z pravidla co tam je od nova tak je OK ale ked uz sa to raz vyberie a nasadi naspat tak to moze byt o inom. a hlavne ked sa podari nieco odlomit atd. Dajte vediet ci po vymene je vsetko v pohode alebo su nejake veci na ktore davat bacha.:papa

Dajte vediet ti co ste po vymene klapky ci vsetko OK po vybrati a zamontovani palubovky vid moja otazka vyssie. dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
caute,mam problem s klimou vobec nechladi fuka teply vzduch,ked zapnem auto a teplota je na low tak to tlacitko auto hned zhasne,nevim co stim je klimu som daval plnit pred mesiacom dikes za rady
zdar, to ti fuka vzduch z vonka alebo ti to stale topí? Myslim tym ,mozno mas zle tepelne cidlo ktore ked nastavujes teplotu ti ukazuje na displeji ale to cidlo nereaguje . Ked sa mylim tak sorry. A ked ti plnili tu klimu to ti ju len naplnili alebo aj odstranili netesnost? inak na dia.:xvul

[upravil dne 2/7/11 22:15 Bacil83]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravim Vas,

prosim mam problem asi s klimou. Vobec mi nevychadza ziadny vzduch (teply ani studeny) z lavych vyduchov (okno ani stredovy lavy). Prave funguju ako sa patri. V com moze byt problem ??

Mam automaticku dvojzonovu klimu (klapka, motocek ... ??).

Dik za rady,

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdar lidi zase klapky :) no ja to uz mam za sebou :roker . daval sem vsechno dole menil klapky oba v dvoj zonovej klime a vse funguje jak ma velika spokejnost :) a stalo ma to len 1800 kc a 2 dni prace mam vsechno nafotene vid odkaz dole. po zlozeni nic nevrze ani nemuze je to jednoduche a chitre řesene ani kably nejde poplect :D . a po prvom nastartovani ani zadne hlasky no jak kdiby se nic nedelo. jo a jeste k te opravne sade : na 2.2 Hdi BT/07 sa opravna sada neponuka v servise iba celi blok klimy !:bojim ale de to obejit ze vobjednate na jednozonovu klimu klapky a jen se medzi nima odřeze spojovaci kus :mrk ( tohle sem musel řesit ja, vy to mozna budete mit jinak myslim z objednanim opravne sady na 2.0hdi-1.6hdi) jak sem řikal mam to na fotkach . cau a uspesnu montaz vsem :) tady je odkaz na fotky z tej vymeny je ich par v zapalu prace sem moc nefotil :) strucny navod pripravujem :) meno je klapky a heso 407

http://fizola.rajce.idnes.cz/Vimena_klapky_2011/

[file]83547]

post-33353-14109620157901_thumb.jpg

[upravil dne 11/10/11 12:26 od FIZOLA]

[upravil dne 21/11/11 16:32 od FIZOLA]

[upravil dne 21/11/11 16:38 od FIZOLA]

[upravil dne 21/11/11 16:40 od FIZOLA]

[upravil dne 21/11/11 16:53 od FIZOLA]

[upravil dne 21/11/11 19:21 od FIZOLA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...