Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 406,nefouká na nohy,mrznu


Dadadavid

Recommended Posts

A jinde je vzduch v pohodě? Mne to dělalo také. Byla zaseklá nějaká klapka ale ten pán co mi to opravoval už bohužel není mezi námi takže asi neporadím. :papa

JJ jinde jde uplne perfekt..ale stalo se mi ze to vubec nechtelo zacit foukat,tka jsem do toho zespoda prastil a rozebehlo,takze pouceni,kdyz neco nejde,staci do toho prastit :Dq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zaviram prostřední průduchy, pak to na nohy fouká líp, pokud ještě stahneš na polovinu ty po stranách tak to fučí super, ale jak to maš nahoře otevřený tak to dolu fouká jen slaboučce

Jinak co se tyče topení ve 406 tak topí rychle a dobře, po kilometru už mam vlahý vzduch z pruduchů a pak to jede jak pec

[upravil dne 5/12/10 20:51 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner
No to mi řekni kudy, tady francouzi zavahali, jediný přívod tepla dozadu je ze středovýho tunelu směrem pod přední sedadla, takže vzadu nic moc

Achych řekl pravdu tak sem to u meho auta ještě nestudoval pač sem vzadu nikdy neseděl ale myslel sem že je to normální že je pod předními sedali přívod vzduchu.Tak to se omlouvám za neznalost :):aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...