Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pořád jen opravuju


Viery

Recommended Posts

Ahoj mám problém se svým Peugeotem mám 1,6 vti.Koupil jsem ho v roce 2007.2 roky co jsem měl záruku tak se mi nic nestalo ale po záruce se začali dít věci.1 Auto mělo slabší výkon byl jsem v servise a oni mě řekli že je vše v pořádku.Auto stále slabí výkon tak jsem zajel do jiného servisu Peugeot a tam mě řěkli ať si nechám zkontrolovat rozvody a napojí to na počítač.Zjistily mě že je špatná lambda sonda a rozvody mě kontrolovali.Asi tak za měsíc jsem nastartoval auto a na palubním počítači mě to napsalo antipolution system faulty.Nemohl jsem se skoro ani rozjet šlo to jen do 2500 otáček.Jel jsem s tím ihned do nejblížšího servisu cca 7 km.Tam mě řekli že se na to podívají a že mě dají vědět.Ten den mě volali že je problém se šoupatkem na to variabilní otvírání ventilu.Prý se zasekává takže ho vymění.Druhý den jsem jel pro auto a řekli mě že výměna šoupátka nepomohla že to auto jede pořád stejně.Dopadlo to tak že jsem měl přeskočené rozvody.Oprava 30000 kč bez pár korun.Bohužel teď se mě u auta objevil další problém při rozjezdu mě s převodovky vychází takový divný zvuk škrčí tam něco.Je to na 1 2 3 .Hodně je to slyšet když jedu na 2 při 3000 otáčkách a pustím nohu z plynu a nechám brzdit motorem.Je to i slyšet na jiné stupně ale čím větší tak méně.Už jsem s toho fakt hotovej ptal jsem se a řekli mě že to bude stát tak kolem 37000 kč .Chci se zeptat na nějakou možnost nebo radu co by to mohlo být.Jestli nemáte stejný problém nebo tak.Jo a ještě jedna věc jak je to s kontrolou rozvodu když mě to měsíc a pul před tím kontrolovali a pak se mě poserou.Díky za rady

[upravil dne 5/12/10 18:50 Viery]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to blbě napsal ale mě to auto napsalo antipolution system faulty tak jsem k nim dojel do Peugeotu.Oni mě ten den zavolali a říkali že se tam zadrhává šoupatko od ventilu.Měl jsem se pro to auto druhý den stavit že to bude opravené.Přijel jsem tam a že šoupatko vyměnily a že to dělalo stále.Potom volali do německa a tam jim řekli ať zkontroluji rozvody.V tom mě volali že jim nesedí přípravek a že je to přeskočené.Ještě mě říkali že mám vysoký tlak oleje v motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked vymenili a nepomohlo tak by som si ziadal peniaze spat. Dal si im auto aby vymenili zly diel a nie aby menili co sa im zachce. Verim ze je tazke najst zavadu ale holt co predavaju maju servisovat. Po tychto skusenostiach by som to asi psychicky nevydrzal a auto by som zhodil z utesu......:bojim

Drzim palce v buducnosti :(

[upravil dne 5.12.2010 23:27 pretekar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za podporu já to auto asi brzo hodím někam.Otec má Dacii a neměl tolik problému co já s Peugeotem.Spíš on neměl s autem nic.A to jsem si říkal nové auto aspoň budu mít klid od oprav a já každej měsíc sipu do rozbitého auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu tě( uklidnit) ,že já už měl závad taky plno. Už jsem tu o tom psal. Lepší na to nemyslet a doufat,že to není zas tak hrozné auto. Závadu co píšeš jsem zatím naštěstí neřešil,tak nemohu poradit,ale drž se a zkus je v servisu otravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byl slusnej vystrel do tmy :) mel sem 206 1.6 16v 1587ccm a mela 250 000km nez jsem ji prodal a mobyla motorove v pohode. Ted ma holka 207 s tim stejnym motorem uz 80 000km a na nic se nemuselo sahnout. A ty tady takhle strilis po 20 000km. Podobny zkusenosti tady ctu at uz v sekci 106, 206, 207, 307...Pug 1.6 16v je jednoduchy, provereny, neporuchovy motor, co vydrzi hodne.

[upravil dne 19/12/10 12:44 dahl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...