Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po naštartovani zle ukazuje teplomer vonkajsej teploty


vrto1

Recommended Posts

Prosim o radu. Ked sadnem do auta a otocim klucikom teplomer ukazuje dobre no po chvili jazdy ukazuje postupne aj o 6 stupnov vyssiu vonkajsiu teplotu. kde moze byt problem, vadi mi to hlavne v zimnych mesiacoch ked neviem ci mrzne alebo nie.

2.0 i r.v.1999

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně taky blbne teploměr. Po nastarování ukazuje reálné teploty (odhadem), ale za jízdy ukazuje hluboko pod nulou. Bylo - 16°C a ukazovalo mi to - 30°C a chvílema --- (tři pomlčky), asi méně než 30 to neukáže.

Problém se objevil, co jsem mi vylítávala pojistka 28 (nešel teploměr) - ještě, když bylo nad nulou. Sundaval jsem kryt zrcátka a zkoušel ho více rozebrat. Vyšrouboval jsem tam nějaký torx 20 - držel fakt fest, ale poté jsem ho tam zapomněl dát a nacvak kryt. Když jsem opravil tu chybu s pojistkou, tak už mrzlo a teploměr si ze mě děla dobrý den. Dokonce, když jsem stál na místě a klíčkem na první polohu (aby hrálo rádio), tak kolísaly teploty v rozmezí šesti stupnů!

Pokud mi někdo řekne, k čemu tam ten torx je, budu rád, protože ani poté drželo zrcátko jako přibité .... (asi ke dveřím drží zevnitř).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mivam obcas podobny problem,teplomer se zblazni a treba kdyz bylo venku na nule zacal ukazovat treba od -15 a postupne co pul minuty to stupen nahoru az se ustalil na tom co bylo venku.. Nestava se to nicmene pravidelne,takze jsem to zatim nijak neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...