Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojkové ložisko 306 1.9D


Mišak

Recommended Posts

Na manželčině povozu se v pátek rozpadlo spojkové ložisko včera jsem převedovku vytáhl ven z auta z ložiska zustali dva plíšky a kousek plastu.

Kuličky se vysipaly ven. Díval jsem se na autokelly a na můj motor 1.9D DJY 50kw jsou od každé značky dvě ložiska vždycky jedno dražší než to druhé.Nevím ktere mam vybrat. ložisko 1 nebo ložisko 2 Zatím jsem nevykoukal jaký je v nich rozdíl:( mám převodovku se zpátečkou za pětkou. Děkuji za rady ktere ložisko vybrat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zväčša sa mení vždy komplet a súčasti spojky (ložisko, prítlačák a spojkové obloženie) majú približne rovnakú životnosť. Je mi jasné, že to nemusí byť tvoj prípad, že terajšia spojka čo tam máš bola daná so všetkymi tromi súčasťami naraz, ale v drvivej väčšine je to tak. Takže preto si myslím, že by Ti mohlo odýsť po chvíli jazdenia niečo iné. Je to iba môj názor, čo urobíš Ty, je iba na tebe.

[upravil dne 5/12/10 18:45 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš že moje otazka zněla jestli mam vyměnit zbytek spojky nebo né? Pokud mi spojka neklouže nezabíra až nahoře myslíš že je nutné ji měnit?;)

myslím,že se zbytečně čertíš, Marko306 ti napsal rozumně ,jak to s výměnou je, ale jestli si hovíš v časté demontáži převodovky--je to tvoje věc

číslo ložiska si najdi v serboxu podle VIN a pak ho koupíš přesně a všude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci moc se omlouvám všem, kteří si myslí že se čertím.Budu vypadat asi jako neandrtálec ale já nevím kde se mam na nějaký servisbox mrknout natož to v něm najít. Takže pokud je tu ještě nějaká hodná duše kterou sem neurazil tady je vin: VF37ADJY231355160 . V nejhorším si zítra beru zbytky ložiska a koupím podle podobnosti a toho co bude na skladě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...