Jump to content
  • Aktuální cíle darů

arogance K pomahat a chranit


Recommended Posts

Tak policista samozřejmě nic na místě dokazovat nemusí, ale tím že teď jde do správního tak zaměstná další lidi, takže ve výsledku kdyby ten záznam ukázal, tak ušetří všem čas a hlavně státu peníze.

Mimochodem přesně znám to místo, měří tam Fabie cca o 400m zpět, tak není problém se tam přijít podívat na záznam.

Link to comment
Share on other sites

Co je na tom za aroganci, kašpare? Ten policajt jedná ukázkově asertivně, kdežto ten natáčející řidič je blb non plus ultra. A policajt na místě vůbec nic ukazovat nemusí, ten postup, kdy řidič nesouhlasí, tak se posílá do správního, je zcela OK.

Link to comment
Share on other sites

Nemyslím, že policista jednal nějak zvlášť asertivně, spíš bojácně a navíc se snažil toho řidiče natlačit do svých \"kolonek\" vyřešení přestupku. Přitom stačilo říct, že např. podle interních pravidel policie ( nebo z jiného důvodu , třeba ze zákonných či technických důvodů atd. , neznám pravidla ani možnosti ) záznam o přestupcích řidičům na místě neukazují. Já sám tyto důvody neznám a ptal bych se na ně také. A je to zcela jednoduchá otázka a díky připosranosti policajta je z toho čtyřminutové drámo.

A k čemu je u Policie ta pyzda, když ani neotevře zobák, když se jí člověk na něco ptá a čumí jinam? Jinak řidič podle mě jednal slušně.

Link to comment
Share on other sites

Takhle nějak to vypadá, když se potkají dva, z nichž jeden je asertivní a druhý nasertivní. :)

Řešení na místě jsou možná dvě - 1. souhlasit s přestupkem a vyřešit, nebo 2. nesouhlasit a řešení nechat do správního řízení.

Domácí video si pak může pilot pouštět i bez asistence PČR (ta hlídka tam od toho opravdu není).

Link to comment
Share on other sites

taky si myslim ze mu nic ukazovat nemusi.... mel mu to rict, v tom udelal chybu. Ale je tu folkror na ty policajty nadavat.... ale nemaji to mnohdy jednoduche.... lidi na ne serou, nadrizeni nepodrzi... kvuli nejakemu debilovi, kteremu reknou co si o nem mysli jeste mnohdy prijdou o praci, jak rika kamarad policajt, \" radej budu po zlodejich hazet kamenim nez strilet\" za ty problemy co pak ma, kdyz vystreli, mu to mnohdy nestoji....

a se nedivmi... v televizi dramaticky informuji jak polda streli po nejakem hajzlovi, a co tam slysim? ze se setri jestli pouzil zbran opravnene, ze byl zatim postaven mimo sluzbu... to bych se na to pak vysral taky.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...