Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Konektor kurenia,ventilatora !


Matuzalem401

Recommended Posts

DanculD : Proste rano sadnes fuka ako ma a zničoho nič prestane.Bol som u jedneho maníka ten siahne pod palubovku vitiahne 5 pinoví konektor z motorceka fukara trocha postlaca kontakti natrie kontaktnov vazelinov a fungujem !Tvrdi ze sa to tam nejako moc hreje a ze konektor je vyhriaty takze nema dobrí kontakt ?!?!Neviem ci sa da zohnat novy ale príčina moze bit aj v niecom inom ?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Caute, mate dvoj zonovy klimatex alebo jednozonovy? to je dost podstatne, tento podobny problem som riesil na dvojzonovej klime a tiez som si myslel najprv ze to je kabelazou alebo ventilatorom, ventilator som rozobral aj prestriekal, vycistil uhliky a nepomohlo, sama od seba prestala fungovat a ked som vytiahol kable potom to naskocilo, ale zrada je uplne niekde inde, vytiahnite rezistor ventilatora ktory je na strane vodica a pripojte ho spet, ak vam to hnet zacne znova fungovat tak pomalinky vam odchadza rezistor u 2 zonovej klimy je tam taky tranzistor vykonovy. ale rezistor dost casto sposobuje tento problem. vymenil som ho a uz nikdy sa mi tento problem neobjavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...